Як схуднути без виснажливих тренувань

Здоров'я

Чим спекотніше і яскравіше світить сонечко, тим уважніше люди слідкують за  зовнішністю свого тіла. Але взимку і за весняні свята тіло встигає приховати в затишному місці кубики преса, підготувати підборіддя, до того, що у нього з’явиться другий брат, а також зберегти декілька кілограмів. Тут негайно потрібно вирушати в спортзал чи на фітнес, але бувають випадки, коли просто лінь, або катастрофічно не вистачає часу. Що ж робити? Виявляється, є приємна альтернатива – заняття коханням.

Ранковий секс – найкращий початок будь-якого дня, навіть можна і кожного. За результатами досліджень в цій області, виходить, що 7.30 ранку – один з найкращих періодів для занять коханням так, як приносить найбільше користі.

Як стверджує сексопатолог, вранці, після того як людське тіло прокинулося, відчувається прилив енергії  та сил. Саме в цей час почуття найбільш загострені. У результаті чого, заняття коханням із коханою людиною принесе більше задоволення, ніж в будь-який інший час.

Вченими доведено, що під час занять коханням людина скидає близько 200-500 кілокалорій, але це в годину.  Якщо Ви хочете якомога більше скинути калорій, тим активніше повинен бути сам процес. Необхідно проявити  фантазію і додати більше пристрасті.

Заняття коханням прискорює  пульс до 120 ударів в хвилину, а під час оргазму він розганяється до 180 ударів в хвилину, також майже в два рази частішає дихання і підвищується температура тіла – це практично те ж навантаження, яке людина отримує під час активного бігу.

Регулярне і стабільне заняття коханням – це не тільки фізичне навантаження, а й гарний спосіб покращити психоемоційний стан  людини. Так що, не лінуйтеся, а рівномірно розподіляйте свій час.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven − 4 =

Translate »