Як виглядала теща Максима Галкіна: Алла Пугачова не встигла познайомити маму з молодим зятем

Вибір редакції


Алла Пугачова – це не просто відома співачка, а легенда вітчизняної естради. Хто та жінка, яка народила і змогла виховати майбутню зірку – дивіться далі в матеріалі.

Зінаїда Архипівна – так звали маму Примадонни. Жінка за освітою була педагогом, але під час Другої світової війни вона пішла на фронт. Саме там вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Борисом Михайловичем. З війни чоловік повернувся інвалідом: він отримав серйозну травму ока. Втім, це не завадило коханню – Зінаїда і Борис одружилися. Результатом їхнього кохання стало троє дітей. Перший хлопчик Геннадій помер через кілька місяців після народження. Потім на світ з’явилася Алла, а ще через рік – син Євген.

Як виглядала мама Алли Пугачової і теща Галкіна
Як виглядала мама Алли Пугачової і теща Галкіна

Можна сміливо сказати, що саме завдяки матері Алла Борисівна пов’язала своє життя з музикою. Зінаїда хотіла аби її донька стала великою піаністкою, тож ще в ранньому дитинстві віддала її у музичну школу. Маленьку Аллу буквально змушували займатися по декілька годин на день музикою.

У музичній школі педагоги відмітили неймовірний музичний слух у Алли і наголошували, що вона має займатися в житті саме музикою.

Маленька Алла Пугачова з братом і мамою
Маленька Алла Пугачова з братом і мамою

Варто відзначити, що Зінаїда Архипівна допомагала своїй доньці, коли вона була вже дорослою. Так, жінка дуже допомагала Аллі Борисівній з вихованням її доньки Христини. Як відомо, шлюб Пугачової з Орбакасом дуже швидко розпався. Їхня спільна донька Христина залишилася жити з мамою. Втім, Алла Борисівна будувала свою кар’єру, їздила по гастролям і не мала часу бути з донькою. Тож її вихованням займалася бабуся Зіна.

Пугачева и ее мама Зинаида Одегова
Алла Пугачова з мамою Зінаїдою

До знайомства з нинішнім коханням Пугачової, гумористом Максимом Галкіним, як і з молодшими онуками Лізою та Гаррі Зінаїда Архипівна не дожила. Жінка померла у 1986 році від хвороби серця. Тоді їй було всього 64 роки.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + 13 =

Translate »