як виглядала зірка – Одна Минута

Вибір редакції


Софія Ротару підкорила українського слухача ще у шістдесятих, а міжнародне визнання вона здобула у сімдесятих, коли знялася у музичному фільмі Романа Алексєєва “Червона рута”, який мав великий успіх у телеглядачів. Після цього артистку запросили на роботу до Чернівецької філармонії, де саме під неї створили ансамбль. Так і почався шлях Ротару на великій сцені.

Але не лише своїм талантом Софія Михайлівна вражає шанувальників. Не меншої уваги заслуговує її зовнішній вигляд. Якщо подивитися на фото Ротару в молодості і зараз, особливої різниці немає.

З нагоди ювілею співачки Наталія Могилевська виклала у спільний доступ її архівне фото. Софія Ротару позувала в традиційному українському вбранні, з намистом і розпущеним волоссям. У молодості зірка виглядала неймовірною красунею – струнка, з ідеальною шкірою та гарною усмішкою.

У мережу злили фото Софії Ротару в молодості
У мережу злили фото Софії Ротару в молодості

Хоча й зараз, у свої 75 Софія Михайлівна виглядає не гірше. На новому знімку, який з’явився у Ротару в Інстаграмі, вона така ж струнка, усміхнена і без жодної зморшки на обличчі. Експерти у сфері пластичної хірургії впевнені, що секрет нев’янучої краси Софії Ротару криється в ідеально виконаній роботі хірургів – підтяжці повік та підтяжці обличчя. Також не виключено, що артистка робить уколи ботокса, щоб позбавитися вікових зморшок.

У мережу злили фото Софії Ротару в молодості
У мережу злили фото Софії Ротару в молодості

Нагадаємо, Софію Ротару останнім часом неодноразово критикували через її концертну діяльність на російській сцені після подій 2014 року. Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України протягом кількох місяців зірка не висловлювалася з цього приводу, але з нагоди 75-річчя нарешті прояснила свою громадянську позицію .

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × one =

Translate »