як виглядали знамениті красуні незадовго до пологів – Одна Хвилина

Вибір редакції


Вагітність – один із найбільш хвилюючих періодів в житті жінки. Мабуть кожна жінка, бажає назавжди зберегти в пам’яті спогади про цей час. Зірки не виключення.

Ольга Сумська

Українська акторка Ольга Сумська – двічі мама. Свою першу доньку Антоніну Паперну Ольга народила у 24-х років від свого першого чоловіка Євгена Паперного. Вдруге Ольга стала мамою у 35 років. Акторка народила дівчинку Ганну від другого чоловіка Віталія Борисюка.

Не так давно Ольга поділилася кадрами, коли вона була вдруге вагітна. Тоді Сумська зважилася на досить відверту фотосесію.

: Як виглядала Ольга Сумська незадовго до пологів
Вагітна Ольга Сумська

Тіна Кароль

Тіна Кароль стала мамою у 2008 році. Тоді у неї народився хлопчик Веніамін, якому зараз 14 років. Батьком Вєні є Євген Огір, який нажаль помер у 2013 році від онкології.

Зараз Тіна зізнається, що мріє стати мамою дівчинки. Можливо, прихильники ще побачать співачку вагітною. Їй дуже пасував цей стан. Ось, як артистка виглядала на 8-му місяці вагітності.

Вагітна Тіна Кароль на концерті
Вагітна Тіна Кароль

Ольга Фреймут

Вперше Ольга Фреймут стала мамою, будучи ще студенткою. Тоді майбутня телезірка народила дівчинку Злату від чоловіка з Лондону. Втім, сім’я з ним у Ольги не склалася. У 2016 році Ольга Фреймут вийшла заміж за продюсера Нового каналу Володимира Локотко і народила йому ще двох дітей: Валерія та Євдокію.

Вагітна Ольга Фреймут
Вагітна Ольга Фреймут

Камалія

Камалія довгих 10 років намагалася стати мамою. Співачці вдавалось завагітніти, а ось виносити дитину – ні. Лише через 10 років спроб шляхом ЕКЗ Камалія стала мамою двох дівчаток-двійнят Арабелли і Мірабелли.

Беременная Камалия
Вагітна Камалія
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − fourteen =

Translate »