...

як виглядає 62-річна жінка і чому вона не спілкується з дочкою – Одна Минута

Вибір редакції


Тіна Кароль із тих знаменитостей, які люблять багато говорити про своє творче життя і приховувати особисте. Про свого сина Веніаміна, та чоловіка Євгена Огіра, якого вона втратила через хворобу, жінка хоча б інколи, але розповідає. А от про своїх батьків та рідного брата Тіна нічого не розповідає ні в соціальних мережах, ні в інтерв’ю журналістам.

Річ у тім, що популярна співачка майже не спілкується із ріднею. Чому так трапилось і що стало причиною, читайте далі в матеріалі.Тіна Кароль народилась у сім’ї інженерів в Магаданській області, росія. Коли Тіні було 7 років вона разом із сім’єю переїхала на Батьківщину матері – Івано-Франківськ. На Західній Україні майбутня співачка прожила все своє дитинство та юність, а після закінчення школи переїхала до Києва.

Коли Тіна стала популярною та заможною, вона допомогла своїм батькам переїхати із Західної України до Києва. Однак, той факт, що вони стали ближчими один до одного фізично, не зблизив їх духовно.Как выглядит мама и брат Тины Кароль
Як виглядає мама та брат Тіни Кароль

В одному з інтерв’ю Тіна Кароль зізналась, що бачиться із батьками не більше ніж 3 рази рік. Причиною для зустрічі є Різдво, Пасха та день народження мами.

За словами співачки, вона не сварилась із батьками, просто у них різні погляди на життя та зовсім мало спільного.
Варто відзначити, що зі своїм рідним братом Тіна має більш теплі стосунки. Брата співачки звати Станіслав і він на 4 роки старший за артистку. Чоловік проживає в Києві та має власну адвокатську контору. Станіслав одружений та має доньку на ім’я Веста. Цікаво, що дружиною брата Тіни Кароль є рідна сестра української акторки Ірми Вітовської. Жінку звати Наталія, вона працює адвокатом разом зі своїм чоловіком.

Брат Тины Кароль Станислав Либерман и его супруга Наталья (сестра Ирмы Витовской)
Як виглядає брат та невістка Тіни Кароль

Тіна Кароль часто приїжджає в гості до брата та навідує маленьку племінницю.Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen + thirteen =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.