як виглядає дівчинка – Одна Хвилина

Вибір редакції


Першу доньку Соню Віра Брежнєва народила у 19 років, коли ще носила прізвище Галушка. Сара Кіперман з’явилася на світ 8 років потому. Татусі у дівчаток різні, але складається враження, що обидві донечки стали копіями мами, не запозичивши від своїх татків абсолютно нічого.

Яка мама, така й доня

Канікули в школі, де навчається молодша дитина, дозволили мамі врешті зустрітися з нею і зробити селфі просто в ліфті. Куди вони збираються йти у спортивних костюмах, жінка не поточила, викладаючи світлину у сторіз Інстаграмі. Але видно неозброєним оком, як витягнулася дитина і все більше набирає маминих рис обличчя.

Канікули – гарний час для зустрічі мами Віри Брежнєвої з донькою Сарою

Брежнєва, фотографуючись, скорчила гримасу, то складається враження, що це не мама з донькою, а дві сестрички, схожі як дві краплі води одна на одну.

12-річна Сара якийсь час мешкала в Америці, тож часто в Україну не могла навідуватися. Старша теж перебуває нині за океаном. Торік, ще до війни, Віра сповістила, що перевела дитину в Київську гімназію. Навчальний заклад настільки престижний, що вимагав оплати в 13 тисяч євро на рік. Тепер ситуація змінилася, і на дитину очікував новий переїзд.

Зважаючи на те, що нинішній чоловік блондинки Костянтин Меладзе перебуває в Італії, незрозуміло, що Брежнєва робить в Україні.

В мережі часто розганяються чутки про розлучення пари. Подейкують, що через проукраїнську позицію знаменитості. Вона працювала у волонтерському центрі, а нещодавно заспівала дуетом з Таяною, виконавши пісню “Вишиванка” українською мовою.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 5 =

Translate »