як виглядає дружина-танцівниця зірки “Кварталу” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Коли Юрій був ще нікому невідомим гумористом, доля тричі зводила його з майбутньою дружиною. Вперше побачив Віку, коли дівчині було всього 14 років. Вона з партнером приїхала, щоб виступити на дні народження Ткача-старшого, де син був тамадою. Тоді мама попросила Юру придивитися до білявки уважніше на майбутнє.

Нині Юрій Ткач із дружиною і донькою перебуває в розлуці

Друга їхня зустріч сталася під час корпоративну за 5 років. Дівчина вже виросла, а Ткачу було 27. Він мав вести свято з нагоди дня народження маминого танцювального колективу. Тоді вже Вікторія сама підсіла до чоловіка, і вони розмовляли, весело жартуючи.

За тиждень Юрій запросив Віку і її подружку Саху відпочити на турбазі, де пара вперше поцілувалася. До чогось серйознішого справа не дійшла, оскільки поряд весь час була ще одна дівчина.

Реалії 2022 року

Відтоді Юрій і Віка не розставалися. Вони побралися і народили донечку. Лізі вже 8 років. Коли почалася війна, глава родини відразу ж записався до тероборони, а сім’ю відвіз до знайомих у приватний сектор. Спали на казематах біля входу в підвал, а щойно починалася повітряна тривога, перебиралися в підвал.

Дружина Юрія Ткача Вікторію з донькою

За місяць Юрій вирішив відправити дружину з донькою за кордон. Коли дісталися Вінниці, дуже раділи, що врешті зможуть поніжитися у ліжках, та не вийшло. Русня поцілила в телевежу, що була розташована за пару кілометрів. Вікторія лише прикрила Лізу своїм тілом про всяк випадок, бо навіть у коридор не встигли вибігти.

Нині жіноча частина родина перебуває за кордоном. Тільки там змогли заспокоїтися. Ліза перейняла артистичні манери батьків. Тож запально танцює, а мама знімає це на відео. А ще дівчинка написала звернення до воїнів ЗСУ з теплими словами подяки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − four =

Translate »