Як виглядає і чим займається колишній Світлани Лободи, якому вона народила дочку: простакуватий для поп-діви

Вибір редакції


Світлана Лобода. Героїня цього матеріалу пройшла непростий шлях до слави та популярності. Співачка чимало часу присвятила гурту “ВІА Гра”, але від статусу “руденької” у тріо вирішила відмовитися, адже всі відчували її потенціал, як сольної співачки.

Світлана Лобода з донькою Як виглядає і чим займається колишній Світлани Лободи

І зірка не помилилася із вибором. Вона, почавши працювати самостійно, добилася більших висот, аніж з колективом. Артистка представляла Україну на Євробаченні, спробувала себе у ролі ведучої “Шоуманії”, але така зайнятість не завадила їй завагітніти та привести у світ двох чудових донечок.

Євангеліна, або, як її лагідно називає популярна матуся, Єва народилася у перших серйозних стосунках Світлани.

Що відомо про першого чоловіка Світлани Лободи?

Свою долю знаменита українка зустріла завдяки роботі. У той час вона лише йшла до музичного Оліпму та багато працювала над номерами. Виступи Лободи славляться не лише потужним вокалом, а й запальними танцями та спецефектами.

Над балетом зірки чимало працював хореограф Андрій Цар. Саме він піклувався над найкращими виступами Світлани. Проте, поп-діва розгледіла у ньому не лише колегу чи компаньйона. Співачка закохалася і це було взаємно. Цікаво, що офіційного шлюбу ця творча пара так і не уклала. Та це не завадило їм завести спільну дитину.

Як виглядає і чим займається колишній Світлани Лободи

Та вогонь любові згас дуже швидко. Багато гастролей, щільний графік, постійні виступи, можна сказати, зруйнували стосунки. Ніхто у цьому тандемі не хотів миритися з тим, що часу на спільні справи ставало все менше. Цивільне подружжя вирішило розбігтися.

Як виглядає і чим займається колишній Світлани Лободи

Згодом Лобода розповість, що складно спілкуватися стало саме після пологів. За її словами Андрій мав своє особливе бачення на творчість і не хотів змінюватися, адаптуватися. Світлана же не розуміла, що відбувається з її благовірним. Знаменитість побачила: їхні шляхи стрімко розходяться, але ініціативу розриву взяв на себе саме Цар. Чоловік заявив, що відчував тиск з боку партнерки.

Нагадаємо, що поп-діва під час війни повернулася в Україну. Артистка відвідала рідний Ірпінь та виділила зі своєї кишені крупну суму на реконструкцію міста, що сильно постраждало від окупації.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 − 3 =