Як виглядає майбутній зять Олі Полякової: 18-річна донька співачки Маша показала публіці коханого хлопця

Вибір редакції


18-річна донька Олі Полякової Маша не соромиться виставляти на показ свої недитячі стосунки з новим бойфрендом. Як виглядає ймовірний майбутній зять співачки – далі в матеріалі.

Маша Полякова відома українській публіці не менше, ніж її зіркова мама Оля Полякова. Дівчина з 14 років почала активно вести свій Інстаграм-блог і дивувати фоловерів провокаційною поведінкою. Так, Маша регулярно виставляла в соціальних Мережах недитячі знімки, де показувала себе у купальнику. А у 16 років дівчина стала солісткою гурту “ШВИ” і своїми виступами заплямувала репутацію навіть своєї зіркової мами. Так, репертуар дівчини складався із пісень, які повністю складаються з лайливих слів.

Маша Полякова поскражилась на проблеми в Лондоні
Маша Полякова

Незважаючи на поведінку доньки, Оля Полякова завжди її захищала і виправдовувала дії Маші тим, що у неї складний вік.

Нещодавно старша донька Полякової Маша стала повнолітньою. Дівчина дійсно стала вести себе спокійніше і менш провокативно. Зараз вона являється студенткою престижного університету в Лондоні, де вивчає музику. Крім того, у Лондоні Маша зустріла своє кохання і зараз будує стосунки з хлопцем на ім’я Артур. Відомо, що коханий Маші Полякової родом зі Львову і переїхав у Лондон у 2022 році. Артур являється студентом лондонського ВНЗ і веде свій власний блог про життя у Великобританії.

Як виглядає майбутній зять Олі Полякової
Як виглядає майбутній зять Олі Полякової

Маша Полякова часто публікує спільні фото та відео з Артуром у своєму Інстаграм-блозі і не соромиться проявляти свої почуття на камеру.

Цікаво, що своє 18-річчя Маша Полякова святкувала в компанії лише свого хлопця. Вони поїхали у романтичну подорож до Франції, де їли морепродукти, пили вино в дорогому ресторані і цілувалися на фоні Ейфелевої вежі.

Як виглядає майбутній зять Олі Полякової
Як виглядає майбутній зять Олі Полякової
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen + one =

Translate »