Як виглядає перша дружина Євгена Огіра, яка була до Тіни Кароль і хто кого покинув: таємниця розкрита

Вибір редакції


Тіна Кароль – співачка з непростою долею та навіки розбитим серцем. 2008 року Тіна вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра, з яким повінчалася і народила сина. Шанувальники були щасливі за артистку, як і вона сама, адже вона мала все. Визнання таланту, велике кохання, прекрасний син. Чорна смуга у житті Кароль настала після того, як її чоловікові поставили діагноз рак. Вони лікувалися і в Україні, і за кордоном, але хвороба виявилася сильнішою. 2013 року Євген Огір помер, а Тіна Кароль стала вдовою.

Як виглядає чоловік та син Тіни Кароль Як виглядає перша дружина Євгена Огіра, яка була до Тіни Кароль

Пізніше Тіна випустила документальний фільм “Сила кохання та голосу”, в якому зізналася, що в останні дні життя Євген її не впізнавав і називав іншим ім’ям. Виявилось, що так звали його першу дружину.

Як виглядає перша дружина чоловіка Тіни Кароль Євгена Огіра

До знайомства з Тіною Євген Огір одружився з режисером Дариною. Їх пов’язувала робота, але у випадку з Кароль конфліктів це не викликало, а в першому шлюбі кар’єра стала каменем спотикання для подружжя. Вони обоє були кар’єристами, але Євген крім цього мріяв про справжню сім’ю з дітьми, тоді як Дарина до такого не була готова.

Як виглядає перша дружина Євгена Огіра, яка була до Тіни Кароль Як виглядає перша дружина Євгена Огіра, яка була до Тіни Кароль

За словами Тіни Кароль, навіть їй не відомо, що покійний чоловік хотів сказати колишній дружині на порозі смерті, але вона припускала, що він просто хотів вибачитися і піти прощеним.

Нагадаємо, єдиний син Тіни Кароль та Євгена Огіра давно не живе в Україні. Співачка віддала дитину на навчання в школу у Великобританії, де за ним дивиться інша сім’я, але зірка часто бачиться зі спадкоємцем і дуже пишається його успіхами. Веніаміну вже 13 років і він росте копією свого батька.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 3 =

Translate »