як виглядає розкішний дім Тіни Кароль у Києві – Одна Хвилина

Вибір редакції


Багато зірок шоу-бізнесу ведуть хоч і публічний спосіб життя, але ховають від камер свої будинки та тим більше їх розташування. Але дізнатися, в якому селі живе Тіна Кароль немає ніякої проблеми, тому що вона розповідала про це в інтерв’ю.

Де будинок у Тіни Кароль

Тіна Кароль ще у шлюбі з покійним чоловіком Євгеном Огіром обзавелася житлом в селі Зазим’я Київської області в Броварському районі. Вірніше, його їй подарував Євген, коли вони почали будувати сім’ю. Ремонт подружжя робило разом, але добудовувати все співачці довелося самій – у 2013 році Огір помер від онкологічного захворювання.

Тіна дуже страждала від втрати коханого, але прийняла рішення не продавати будинок і навпаки доробити те, про що вони мріяли вдвох і зробити з нього затишне сімейне гніздечко. Вийшло дуже стильно і заможно.

Як виглядає будинок Тіни Кароль під Києвом і що з ним стало в окупації
Як виглядає розкішний дім Тіни Кароль у Києві

Будинок Кароль триповерховий, прилегла територія у 20 соток, все обгороджено високим парканом, за яким є зона для занять спортом, для відпочинку, сад, город, також зірка вирощує рози.

Де живе Тіна Кароль
Як виглядає розкішний дім Тіни Кароль у Києві

Інтер’єр всередині будинку мінімалістичний, без зайвої розкоші, у неї є окрема гардеробна і кімната для нагород та подарунків від фан-клубу, в її особистій кімнаті великий білий рояль і ванна, у себе на кухні зірка нечасто хазяйнує.

Як виглядає будинок Тіни Кароль під Києвом і що з ним стало під час війни
Як виглядає будинок Тіни Кароль під Києвом і що з ним стало під час війни

Також в мережі часто питають, де живе син Тіни Кароль? Хлопчик вже давно живе не з мамою і не в Україні, він з дитинства вчиться у школі в Великобританії та знаходиться на проживанні в українській родині, яка давно емігрувала.

Як виглядає будинок Тіни Кароль під Києвом і що з ним стало під час війни
Як виглядає розкішний дім Тіни Кароль у Києві

Нагадаємо, під час війни артистка робить багато добрих справ і займається благодійністю. Нещодавно Тіна Кароль купила квартиру хлопчику з Маріуполя, який під час окупації вів щоденник. Зірку так вразила їх історія, що вона не змогла залишитися осторонь.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 3 =

Translate »