Як виглядає жінка, яка відбила Дана Балана у Тіни Кароль: ефектна блондинка перевершила попередницю - MusicUkraine

Як виглядає жінка, яка відбила Дана Балана у Тіни Кароль: ефектна блондинка перевершила попередницю

Вибір редакції


Відомий молдавський артист Дан Балан – справжній викрадач сердець українок. На кого знаменитість поклав око цього разу? Обраницею мачо виявилась не Тіна Кароль

Дан Балан, відомий молдавський артист, як виявилось нещодавно, набагато ближчий зі своєю українською колегою Олею Поляковою, ніж могло здаватись раніше. Про це стало відомо, коли білявка опублікувала цікавий ролик на своїй сторінці.

У соціальній мережі Інстаграм Оля Полякова одного разу розмістила цікаве відео, на якому можна помітити її взаємодію з артистом Даном Баланом. Знаменитість виступала на фіналі “Голосу країни”, коли в один момент зійшла зі сцени та грайливо підійшла до свого товариша й колеги, з яким співпрацювала цілий сезон вокального змагання.

Оля Полякова під час свого виступу на сцені Голосу країни жартома позагравала з Даном Баланом
Оля Полякова під час свого виступу на сцені Голосу країни жартома позагравала з Даном Баланом

На опублікованому відео чудово видно, що відомий молдавський артист і сам не проти того, що до нього підійшла ефектна білявка та позагравала з ним під час свого виступу. На обличчі Дана Балана можна помітити усмішку, та й Оля Полякова виглядає не менш задоволеною за свого зіркового колегу, з яким познайомилась на вокальному змаганні.

Що відомо про стосунки Тіни Кароль і Дана Балана

Втім, якщо взаємодія відомого молдавського співака та його колеги Олі Полякової – всього лише сценічна хитрість для привернення уваги, то у випадку з Тіною Кароль все навпаки. Вперше зіркові напарники зустрілись на телепроєкті “Голос країни”. І співак, і співачка були там суддями, але врешті їхні стосунки з ділових повільно переросли у дружні.

У мережі довго ходили чутки про таємний роман молдавського артиста та його української колеги
У мережі довго ходили чутки про таємний роман молдавського артиста та його української колеги

Під час знімань проєкту знаменитості часто жартома або ж серйозно фліртували одне з одним. Шанувальники постійно помічали небайдужі погляди Тіни Кароль та Дана Балана одне на одного, а чимало глядачів і взагалі були впевнені, що зіркова пара у реальному житті крутить роман. Хай там як, але знаменитості неодноразово говорили, що між ними нічого не було й бути не може.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × one =