як виглядає зірковий спадкоємець та хто більш харизматичний – Одна Хвилина

Вибір редакції


Кирило народився в зірковій родині. Його татусь Дмитро Нагієв – відомий телеведучий і актор. Мама Аліса Шер зробила кар’єру на радіо в Санкт-Петербурзі. Коли Алла Селищева (справжнє ім’я жінки) застукала благовірного з Ларисою Гузєєвою, то хотіла розлучитися зі зрадником. Але відчула, що перебуває при надії, тому залишила все, як є.

Кирило в дитинстві рідко бачив татка, то досі називає його Дімою

Коли народився первісток, з батьками він жив лише перші 3 роки життя. Далі переважно перебував у бабусі з дідусем, бо мама з татом були надзвичайно зайняті на роботі. До батька хлопчик взагалі не звик. Навіть зараз називає його Дімою, хоча вони спілкуються і доволі тепло. Кирило вдячний Дмитру, що допоміг йому просунутися в кар’єрі. Алла і Дмитро офіційно прожили в шлюбі 20 років, але розсталися значно раніше, і жили окремо.

Кирило не збирався наслідувати батька, але так вийшло

Коли Нагієв був ведучим програми “Окна” на телебаченні, Кирилу частенько діставалося на горіхи від фанатів татуся. Вони весь час чіплялися до нього, і підліток дав собі слово, що ніколи не обере професію батька.

Кирило Нагієв, як і батько, знімається в кіно, веде телепрограми, працює діджеєм

Але згодом усе ж поступив у МХАТ, та за 2 роки Нагієва-молодшого відрахували, тож довелося повернутися з москви до Санкт-Петербурга і довчитися в Академії театральних мистецтв. На рахунку Кирила вже чимало ролей, а ще він, як і тато, веде шоу, щоправда, не такі скандальні: “Ревізорро” і “Свято кожен день”. Першим досвідом роботи в кіно для юнака стала невеличка роль у татовому проєкті “Обережно, Задов!” У “Татусевих дочках” він зіграв хлопця, закоханого в героїню Мирослави Карпович.

Наслідуючи дії татуся, Кирило став працювати діджеєм. Грати в театрі зірковий син вважає принизливим через невелику зарплату. А сам непогано заробляє, маючи туристичний бізнес у Карелії. Син Нагієва не поспішає одружуватися, хоча перебуває у відносинах з танцівницею Юлією Мельниковою, яка останнім часом змінила професію, захопившись графічним дизайном. Якось Дмитро Нагієв прохопився, що вже став дідом, але сам Кирило подібні подробиці особистого життя не бажає оприлюднювати.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen − 15 =

Translate »