Як виглядають без макіяжу Вікторія Булітко, Яна Глущенко та інші акторки “Дизель Шоу”? Косметика творить дива

Вибір редакції


Правильний макіяж завжди змінює зовнішність будь-якої жінки на краще. Саме тому, всі зірки шоу-бізнесу здаються нам такими привабливими, адже ми бачимо їх лише з гримом та в найкращому вигляді.

Однак коли зірки змивають макіяж, одягають домашній одяг, вони стають звичайними жінками, які нічим не відрізняються від більшості українок.

Вікторія Булітко

39-річна Вікторія Булітко – найяскравіша учасниця “Дизель шоу”. Харизматична красуня з рудим волоссям полюбляє короткі спідниці, яскравий макіяж і червону помаду.

Без свого звичного макіяжу дівчина виглядає дещо по-іншому.

Як виглядає Вікторія Булітко без макіяжу
Як виглядає Вікторія Булітко без макіяжу

Варто відзначити, що з допомогою макіяжу Вікторії вдається приховати вікові зміни шкіри, а ось без гриму помітно, що акторка вже не така молода і свіжа, як раніше.

39-річна вікторія Булітко запевняє, що рецепт її молодості в гарних генах і самодисципліні.

Яна Глущенко

Акторка “Дизель Шоу” Яна Глущенко – справжня красуня з довгим, білявим волоссям та миловидним обличчям. Публіка звикла бачити дівчину з красивою зачіскою та з макіяжем, проте Яна не соромиться й свого вигляду без гриму. Дівчина часто показує себе без макіяжу в своєму Інстаграм-блозі.

Як виглядає Яна Глущенко без макіяжу
Як виглядає Яна Глущенко без макіяжу

Варто відзначити, що Глущенко від природи дуже красива і без макіяжу вона виглядає дуже мило і достойно. До слова,  Яна в одному з інтерв’ю розповіла, що не робить жодні косметологічні процедури. Єдине, що вона робить для свого обличчя, це користується зволожувальним кремом.

Юлія Мотрук

Юлія Мотрук стала учасницею “Дизель Шоу” не так давно, у 2021 році. Однак публіка вже полюбила дівчину не лише за її талант, а і за яскраву зовнішність. Юлія вирізняється кучерявим волоссям, пишними формами та миловидними рисами обличчя, які вона вміло підкреслює макіяжем.

Як виглядає Юлія Мотрук без макіяжу
Як виглядає Юлія Мотрук без макіяжу

Однак і без гриму 36-річна Юлія виглядає дуже мило і молодо.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − 15 =

Translate »