...

як виглядають дружини Скічка, Віталія Кіма, Давіда Арахамії – Одна Хвилина

Вибір редакції


Віталій Кім

Очільник Миколаївської ОВА має трішки специфічний розріз очей і завжди усміхається, заряджаючи довколишніх людей позитивом і вірою в перемогу навіть у найтяжчі для країни дні. Політик нової формації має дружину Юлію і трьох дітей – двох старших доньок і молодшого сина Руслана.

Дружина Віталія Кіма виглядає молодо, попри троє пологів

Коли над Миколаєвом нависала загроза окупації, Кім відвіз родину у більш безпечне місце. Та щойно наші війська погнали поганців із правого берега Дніпра і звільнили Херсон, Юлія з Русланом повернулися до Миколаєва.

Давід Арахамія

До приміщення з куполом ми могли бачити Давіда на телебаченні. Зокрема, він брав участь у програмі про екстрасенсів на СТБ. Тепер же очолює парламентську фракцію “Слуга народу” і в перші дні війни їздив на перемовини з росіянами до Туреччини, де путін волів бачити капітуляцію України.

Так виглядає друга дружина Давіда Арахамія

Нині Арахамія перебуває у другому шлюбі. Його Обраницею стала Вікторія. Імена всіх шести дітей політика починаються на літеру “Д”, як і в татка. Найменші близнята народилися 2019 року.

Олександр Скічко

Комік очолював Черкаську ОДА допоки не почалася війна. На 6-ий день вторгнення росіян пішов у відставку, зазначивши, що військовою адміністрацією мають керувати військові, а не цивільні люди.

Дружина Олександра Скічка подарувала коханому чоловіку двох доньок

Про дружину Олександра відомо найбільше. Донька мільярдера Єлизавета Юрушева й сама вдало веде бізнес, керуючи кількома готелями й модними бутиками. Обраниця шоумена-політика має сина від першого шлюбу з австрійцем. Скічку вона народила донечку Наталочку, а вже після початку війни родина поповнилася ще однією дівчинкою Анною, яку Юрушева народила в Австрії.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.