як виглядають мами Потапа, Віктора Павліка та Юрія Горбунова – Одна Хвилина

Вибір редакції


Український шоубізнес – це не лише знамениті співаки, актори, гумористи та артисти, а і їхні сім’ї. Так, найвідоміші чоловіки України показали, як виглядають їхні мами. Варто зазначити, що Насті Каменській, Катерині Репяховій та Катерині Осадчій дуже пощастило зі свекрухами.

Мама Олексія Потапенка й свекруха Насті Каменських

Настя Каменських у дуже хороших стосунках зі своєю свекрухою
Настя Каменських у дуже хороших стосунках зі своєю свекрухою

Цього року матері відомого музиканта Потапа виповнилось 64 роки. У своєму віці зіркова матуся виглядає просто неймовірно, а зовнішність її невістки сильно схожа на неї. У молодості Людмила Потапенко користувалась неабиякою популярністю, адже займалась підводним плаванням. У мережі не так багато фотографій знаменитої матері, втім відомо напевно, що вона веде дуже активне життя.

За інсайдерською інформацією, Настя Каменських у дуже хороших стосунках зі своєю родичкою. Так, співачка ласкаво називає свекруху “Люсі”, а також часто проводить разом з мамою чоловіка свій вільний час.

Мама Віктора Павліка – свекруха Катерини Репяхової

Віктор Павлік зі своєю мамою Олександрою Павлік
Віктор Павлік зі своєю мамою Олександрою Павлік

Віктор Павлік народився на Тернопільщині – там нині живе його мама Олександра Павлік. В одному з інтерв’ю український співак зізнався, що його мати живе в старенькому будинку, проте відмовляється від будь-якої фінансової допомоги зі сторони свого сина. Знаменитість зізнається, що Олександра Павлік виживає на мізерну пенсію та навіть примудряється відкладати гроші своїм онукам і правнукам.

Зіркова мати особливо рада приїзду своїх онуків. Віктор Павлік розповідає, що його мати починає буквально сяяти кожного разу, коли вони з сім’єю приїжджають у маленьку хатинку на Тернопільщині.

Мама Юрії Горбунова та свекруха Катерини Осадчої

Мама Юрія Горбунова
Мама Юрія Горбунова

Відомий український шоумен і телеведучий мало говорить про особисте життя. Юрій Горбунов одружений на Катерині Осадчій – двоє творчих та відомих людей часто з’являються на публіці, а їхні шанувальники знають про них ледве не всі цікаві факти. Втім, про сімейні зв’язки вони не часто розповідають.

Мама Юрія Горбунова завжди була творчою людиною. Батько артиста був робітником-будівником. Втім, мати працювала у дитячому садку та грала на бандурі. Можна припустити, що саме вона прищепила своєму синові любов до творчості та мистецтва.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 5 =

Translate »