як виглядають нащадки пари – Одна Хвилина

Вибір редакції


Юрій Горбунов і Катерина Осадча одружились в 2017 році перед самими пологами телеведучої. Невдовзі у пари народився син Іван. Зіркові батьки дуже довго приховували дитину від камер і тільки перед появою другого сина Іван став з’являтися в Інстаграм-блогах телеведучих.

В 2021 році стало відомо, що Катя Осадча вагітна. В серпні того ж року знаменитість народила ще одного хлопчика Данила. Другого спільного малюка подружжя не ховають та іноді виставляють знімки з дітьми в Мережі.

Півторарічний син Каті Осадчої і Юрія Горбунова росте справжнім красенем
Діти Каті Осадчої і Юрія Горбунова

До того як вийти заміж за Юрія Горбунова Осадча вже була в шлюбі з іншим чоловіком, з яким має також спільного сина. Його звуть Ілля, він вже дорослий хлопець і вчиться в університеті у Сполучених Штатах Америки. Батьком Іллі є перший чоловік Катерини Осадчої Олег Поліщук, політик і бізнесмен. Вони розлучились, коли син був ще малий.

Екатерина Осадчая вместе со старшим сыном Ильей
Старший син Катерини Осадчої

Шоумен до роману з колегою по 1+1 був одружений на танцівниці Людмилі, яка старша на 10 років ніж він. Вони були разом 20 років, але спільних дітей не народилось в шлюбі, однак Людмила мала доньку Ксюшу від іншого чоловіка. Горбунов вдочерив дівчинку, а в 2011 році став дідусем — падчерка народила онучку.

Первая жена Юрия Горбунова
Перша дружина і онучка Юрія Горбунова

Виходить, що Катя Осадча і Юрій Горбунов — обидва багатодітні батьки, але у телеведучої троє рідних синів, а у шоумена своїх дітей тільки двоє.

Нагадаємо, рішення розлучитись з першою дружиною Горбунов прийняв після того як закрутив роман з зіркою програми “Світське життя”. В документах на розлучення причиною вказані “Різні погляди на життя”. Пара розійшлась без скандалів, але Юрій ще довго приховував від публіки стосунки з Осадчою. Вони розкрили своє кохання, коли вагітність Катерини стало неможливо маскувати.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − 14 =

Translate »