як виглядають всі чоловіки Насті Каменських, які були до Потапа – Одна Хвилина

Вибір редакції


Настя Каменських – не лише одна з найвідоміших, а і одна з найчарівніших співачок України. До того, як вона в 2019 році пішла під вінець зі своїм продюсером і колишнім партнером по сцені Потапом, за її серце боролися десятки чоловіків. Однак Настя мала не багато романів з чоловіками до стосунків з Потапом.

Настя Каменських і Володимир Дятлов

Всі чоловіки Насті Каменських: Володимир Дятлов
Всі чоловіки Насті Каменських: Володимир Дятлов

Володимир Дятлов – єдиний бойфренд Каменських, стосунки з яким вона приховувала. Їхнє кохання зародилося ще в студентські роки. Однак через сімейні обставини Володимир перевівся із київського університету до ВНЗ у Миколаєві, звідки він родом. Спочатку Каменських регулярно приїжджала до нього в місто і вони намагалися будувати стосунки на відстані. Однак саме відстань їх і роз’єднала. Кохання не витримало стосунки на відстані. Вони розійшись у 2009 році, тоді Каменських була вже 3 роки у складі гурту “Потап і Настя”.

Варто відзначити, що Каменських і Дятлова поєднує дуже страшна подія. Співачка їхала в одному авто з Володимиром і його сім’єю. Вони потрапили в жахливу автокатастрофу, в результаті якої померли батько, мати і молодша сестра хлопця. Каменських тоді отримала серйозні травми.

Настя Каменських і Геннадій Вітер

Всі чоловіки Насті Каменських: Геннадій Вітер
Всі чоловіки Насті Каменських: Геннадій Вітер

Довгий час у ЗМІ ходили чутки, що Каменських крутить роман із ведучим Геннадієм Вітром. Їх часто бачили разом і чули, як вони ніжно говорять один з одним. Поговорювали навіть, що вони були заручені, однак їхні стосунки закінчились розставанням.

Настя Каменських і Денис Бойко

Всі чоловіки Насті Каменських: Денис Бойко
Всі чоловіки Насті Каменських: Денис Бойко

Поговорюють, що деякий час Каменських крутила роман із воротарем клубу “Динамо” Денисом Бойко. Однак на той час співачка зовсім не коментувала своє осбисте життя, тому прямого підтвердження цим чуткам немає.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 3 =

Translate »