як виглядають всі офіційні дружини Потапа – Одна Хвилина

Вибір редакції


За особистим життям відомого українського репера та продюсера спостерігають з таким самим інтересом, як і за його професійною та творчою діяльністю. Знаменитість був офіційно одружений два рази, а жінки, які свого часу підкорили його серце, насправді сильно відрізняються одна від одної. Як виглядають красуні-дружини Олексія Потапенка та про які цікаві факти з їхньої біографії відомо – дізнавайтесь далі.

Перше кохання Потапа

Першою дружиною відомого українського музиканта стала Ірина Горова. На момент знайомства майбутня колишня Потапа перебувала в шлюбі з музичним продюсером Юрієм Горовим. До слова, з ним співпрацював і Олексій Потапенко, втім навіть професійні стосунки не стали на заваді тому, що між Потапом і дружиною його колеги виникли почуття.

Олексій Потапенко та Ірина Горова довго перебували в шлюбі
Олексій Потапенко та Ірина Горова довго перебували в шлюбі

Разом зіркова пара прожила 15 років, проте врешті-решт вирішили розлучитись. За часи їхніх стосунків Ірина Горова допомогла своєму чоловікові побудувати успішну кар’єру. Сама жінка не відставала. У зіркових колах її знали не як “дружину Потапа”, а як самостійну та успішну бізнесвумен.

Ірина Горова виховує двох дітей
Ірина Горова виховує двох дітей

Знаменитість полюбляє займатись спортом. Ба більш, в одному з інтерв’ю зірка зізналась, що вона ніколи не думала, що стане продюсеркою, оскільки з дитинства росла в спортивному оточенні та була налаштована професійно займатись спортом. Ірина Горова перебуває в дружніх стосунках з Потапом, а на особистому фронті також має успіхи.

Друга дружина Потапа

Олексій Потапенко і друга дружина артиста Каменських
Олексій Потапенко і друга дружина артиста Каменських

Перші чутки про ймовірну симпатію між зірками з’явились задовго до того, як Потап з Іриною Горовою розлучились. Після їхнього офіційного розставання почали з’являтись серйозні натяки на роман Потапа і Насті. Врешті-решт з’ясувалось, що артисти таки разом, а 2019 року вони відсвяткували своє весілля.

Настя Каменських довго працювала з Потапом
Настя Каменських довго працювала з Потапом

Настя Каменських наразі є найближчою людиною для Потапа. Вона залишається його незмінною колегою та музою, як артистку назвала мама Олексія Потапенка. На відміну від колишньої дружини Потапа, ініціативної та активної Горової, Настя Каменських є спокійнішою та більш творчою людиною.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven + 19 =

Translate »