...

Як з роками змінилася мама Кузьми Скрябіна, яка не дає зникнути пам’яті про сина: ми знайшли її свіже фото

Вибір редакції


Андрій Кузьменко був унікальним артистом, якого любили не лише за його творчість, а й за людські якості. Незважаючи на славу, популярність, статки, він продовжував бути простим чоловіком з народу. Андрій не боявся десь сказати зайвого, чи повести себе якось не так на камеру, він просто був собою.

2 лютого 2015 року Андрій Кузьменко потрапив в ДТП і загинув на місці. Він залишив свою мільйонну аудиторію, яка досі слухає його пісні, але найбільше за ним сумують його рідні жінки: мама, дружина та донька.

Як зараз виглядає і чим живе мама Андрія Кузьменка

 Як з роками змінилася мама Кузьми Скрябіна
Як з роками змінилася мама Кузьми Скрябіна

Маму Андрія Кузьменка звати Ольга Михайлівна. Жінка багато років пропрацювала вчителькою музики і саме вона привила Андрію любов до пісні. Андрій був єдиним сином Ольги Михайлівни, тож його смерть стала для неї дуже важкою втратою. Після втрати сина жінка написала 3 книги присвячені Андрію Кузьменку: “Моя дорога птаха. Мамина книжка” (2015 рік), “Група Скрябін та друзі по сцені” (2016 рік), “Колискова для Андрійка” (2018 рік).

Як з роками змінилася мама Кузьми Скрябіна
Як з роками змінилася мама Кузьми Скрябіна

Варто відзначити, що Ольга Михайлівна досі не змирилася з загибеллю сина і вважає, що це була не випадковість. У недавньому інтерв’ю Олексію Суханову жінка розповіла свою версію. Так, Ольга Михайлівна пригадала про спеціальні пристрої, якими активно користуються на фронті для знешкодження дронів. Виявляється у військових є спеціальні розробки, які допомагають просто відключити електронну техніку, як от дрони. Поспілкувавшись з військовослужбовцями Ольга Михайлівна припустила, що таким чином і “відключили” авто її сина, яке було повністю електронним.

 Toyota Sequoia була повністю на електроніці, тому вони просто відключили її.

, – сказала Ольга Михайлівна.

Дійсно, після ДТП з Кузьмою багато людей вважали, що це підстава, адже артист своїми висловлюваннями заважав впливовим людям. Втім, згідно з версією слідства, аварія трапилась через те, що Андрій не впорався з кермуванням.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 + seven =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.