як зараз виглядає 68-річна подруга Пугачової, у якої рак – Одна Минута

Вибір редакції


Лайма Вайкуле не один десяток років виступає на сцені, даруючи глядачам неймовірні емоції. Її люблять за талант, неповторність образів, яскравість та екстравагантність. Здається, прибалтійська зірка не змінюється з роками, вона завжди виглядає на всі сто. Відомо, що Лайма Вайкуле жила у боротьбі з раком. Зараз, на щастя, хвороба відступила, співачка радіє життю та продовжує виступати на сцені.

Лайма Вайкуле пережила рак
Лайма Вайкуле пережила рак

Нещодавно злі язики поширили в інтернеті чутки, нібито прибалтійська зірка перебуває у тяжкому стані через хворобу. Начебто вона проходить лікування в онкологічній клініці США. Приводом для подібних чуток став також несподіваний приїзд до Латвії Алли Пугачової, подруги Лайми Вайкуле. Фанати не на жарт стурбувалися за здоров’я своєї зірки. Через раптовий від’їзд сім’ї Алли Пугачової та Максима Галкіна з Ізраїлю, де вони живуть уже кілька місяців, шанувальники латвійської зірки почали додумувати страшні подробиці.

Насправді друзі часто бачаться сім’ями, проводять час, відпочивають. Їм завжди є про що поговорити, адже Алла та Лайма дружать упродовж усього життя. Офіційний представник співачки Крістіна Обосян розвіяла ці домисли. За її словами, Лайма Вайкуле почувається чудово, бадьора та весела, готова танцювати на сцені хоч зараз. Менеджер Лайма Вайкуле також анонсувала концерт, який відбудеться 26 липня 2022 року. У зв’язку з цією заявою приходить думка, чи може новина про рецидив – частина піару перед концертом?

Щодо війни росії проти України Лайма однозначна: ні війні рі проти України. Про це вона розповіла у відео-пості в Інстаграм

Після спростування інформації про рецидив стало зрозуміло, що зі здоров’ям Лайми, дякувати Богу, все гаразд. 68-річна Вайкуле чудово виглядає, сповнена енергії і може дати фору навіть молодим виконавцям. А ми бажаємо співачці якомога довше радувати нас своїми піснямиИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × one =

Translate »