як зараз виглядає 9-річний син покійної Жанни Фріске від Шепелєва – Одна Хвилина

Вибір редакції


Жанна Фріске померла у 2015 році від раку головного мозку, у зірки була неоперабельна пухлина. За два роки до цього співачка стала мамою і народила сина Платона, опіку над яким після її смерті отримав її цивільний чоловік Дмитро Шепелєв.

Як зараз виглядає 9-річний син покійної Жанни Фріске від Шепелєва
Як зараз виглядає 9-річний син покійної Жанни Фріске від Шепелєва

Не дивлячись що Платон ріс без мами, він успадкував від неї любов і талант до музики, тільки він не співає, а грає на гітарі.

Хлопчик живе разом з батьком і мачухою, телеведучий привів в дім свою кохану Катерину Тулупову. З її дочкою Ладою Платон ходив в один дитячий садочок, а зараз в їх сім’ї підростає ще одна дитина. У них з Дмитром народився син Тихон.

Колишній чоловік Жанни Фріске розповідав, що старші діти без особливого ентузіазму поставилися до новини про появу молодшого братика, думаючи, що він забере всю увагу батьків. Але все виявилося краще, коли Тихон з’явився на світ.

Довгий час Шепелєв ховав Платона від публіки, але зараз частіше викладає фото і відео з сином, який також завів сторінку в соцмережі. В свої 9 років хлопчик віртуозно грає на гітарі та вражає фанатів покійної мами, як він на неї схожий. Син Жанни Фріске має такі ж глибокі очі, акуратний нос, однакову форму підборіддя. Хлопчина росте красунчиком, у якого не буде відбою від дівчат.

Як зараз виглядає 9-річний син покійної Жанни Фріске від Шепелєва
Як зараз виглядає 9-річний син покійної Жанни Фріске від Шепелєва

Нагадаємо, Дмитро Шепелєв вперше зустрів Жанну Фріске у 2011 році на роботі в музичному проекті. Різниця у віці між ними складала майже десять років, співачка була старше свого нового знайомого, але це не завадило їм закохатися.

Пара довго і ретельно приховувала свої відносини, а коли про це стало відомо значно зменшилася кількість концертів і виходів Жанни в світ. У 2012 році стало відомо, що зірки чекають поповнення. Офіційно вони так і не одружилися.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + fourteen =

Translate »