як зараз виглядає донька Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського – історія Маші Кончаловської – Одна Минута

Вибір редакції


Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський – одна з найбільш обговорюваних пар шоу-бізнесу. Справа в тому, що Юлія молодша за свого чоловіка на 36 років. Коли подружжя одружилося, у Андрія було за плечима 4 невдалі шлюби. Звичайно, багато хто не вірив у такий нерівний шлюб. Проте Юлія та Андрій разом уже понад 20 років. Вони довели всім, що їхній шлюб міцний, а любов справжня. Адже вони змогли зберегти союз, навіть не дивлячись на трагедію, яка сталась у їхній родині.

Дев'ять років коми: що відомо про стан Маші Кончаловської
Сім років коми: історія Маші Кончаловської

Аварія, яка змінила все життя

Трагічна аварія, що сталася із родиною Кончаловських сталася 12 жовтня 2013 року. У той день подружжя разом зі своїми двома дітьми Машею та Петею було на відпочинку в Парижі.

Машина, в якій їхала вся родина Кончаловських, потрапила до жахливої аварії. За кермом автомобіля був сам Андрій Кончаловський. Чоловік не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з іншим автомобілем. У машині Кончаловських усі пасажири були пристебнуті, окрім старшої дочки Марії. Саме вона постраждала найбільше.

Сім’я Кончаловських потрапила в аварію

Марію Кончаловську одразу госпіталізували до лікарні та діагностували тяжку травму мозку. Дівчинку ввели у штучну кому. На момент аварії Марії було 14 років. Зараз їй 22 і всі ці роки вона провела непритомною.

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський прийняли рішення не коментувати те, що сталося в пресі, і не розповідати про стан доньки. Тому в Мережі неможливо знайти актуальну інформацію про стан Маші Кончаловської зараз.

До трагічної аварії юна Маша Кончаловська вже була зіркою кіно. У 2006 році дівчинка зіграла свою першу роль у детективі “Угода”, а у 2007 році вона зіграла велику роль у фільмі “Глянець”.

На дівчину чекало велике майбутнє, проте доля розпорядилася по-іншому.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + 1 =

Translate »