Як зараз виглядає син Потапа від першого шлюбу і чому Настя Каменських з ним не спілкується (Фото) - MusicUkraine

Як зараз виглядає син Потапа від першого шлюбу і чому Настя Каменських з ним не спілкується (Фото)

Вибір редакції


Зараз Олексій Потапенко одружений з відомою співачкою-красунею Настею Каменських. Саме вона стала тою самою розлучницею, яка увела у продюсерки Ірини Горової чоловіка.

Потап і Ірина Горова одружилися у 1999 році. Тоді майбутньому артисту було всього 18 років, він був звичайним студентом. А ось Ірина була на 4 роки старша, вона мала маленьку доньку від першого шлюбу і працювала у банківській сфері.

У 2009 році Горова та Потап відкрили власний бізнес, який є і досі. Мова йде про продюсерский центр MOZGI Entertainment. Першим проєктом цього центру став гурт “Потап і Настя”, який і приніс шалену популярність реперу. Тож, можна сказати, що без своєї першої дружини, Олексій Потапенко навряд чи став популярним та відомим.

Ірина Горова тепер одна займається бізнесом, який почала з колишнім чоловіком
Як виглядає перша дружина Потапа

Також Ірина Горова зробила Потапа батьком. У 2008 році у них народився син Андрій. Хлопчику зараз 14 років і він неймовірно схожий на свого зіркового батька.

Ірина Горова з донькою та сином від Потапа

Відомо, що Андрій навчається у школі та захоплюється футболом, а ось до творчості його поки що не тягне. Також хлопець любить експериментувати із зовнішністю і часто змінює зачіску та колір волосся.

син Потапа
Як зараз виглядає син Потапа від першого шлюбу

В одному з інтерв’ю Потап розповідав, що намагається багато часу приділяти сину. Хлопець часто їздить до батька на вихідні і навіть їздить з ним на відпочинок. А ось з новою дружиною батька Настею Каменських Андрій не спілкується. Так, хлопець ніколи не проводить сімейні свята, чи відпустку разом з Потапом та Настею Каменських.

Про їхні не теплі стосунки розповідала і Ірина Горова. В одному з інтерв’ю жінка зізналася, що спілкування її сина з Каменських обмежуться фразами “привіт” та “бувай”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × one =