як зароджувалася любов довжиною в роки і чому вони ховаються – Одна Хвилина

Вибір редакції


Симпатична та загадкова білявка Таїсія Сватко, про яку майже нічого не відомо й невиправний холостяк і серцеїд Олег Винник. Схоже на романтичну історію з роману-бестселлеру? Нагадаємо, що будь-які вигадані історії завжди будуються на реальних фактах. Можливо й історія кохання Олега Винника і його обранки Таюне надихне талановитого письменника…

Олег Винник і Таюне ретельно приховують свої стосунки, втім знамениту пару вже давно викрили
Олег Винник і Таюне ретельно приховують свої стосунки, втім знамениту пару вже давно викрили

Історія кохання Олега Винника і Таїсії Сватко

Відомий український співак тримає в секреті свій сімейний стан. Сказати напевно, чим саме спричинена така позиція музиканта, важко, проте одне відомо точно – артист перебуває в щасливому шлюбі, а його вже дорослий син мешкає за кордоном. Варто зазначити, що шлюб не коментують ані Таюне, ані Олег Винник. Будь-які запитання від журналістів чи прихильників співак ігнорує. Якщо ж інтерв’юєру вдалось “спіймати” серцеїда, то Винник усіма силами намагається перевести тему.

Проте, якщо український співак заради збереження свого сценічного образу намагається приховати велике кохання до Таїсії Сватко, то односельцям артиста приховувати цієї інформації немає ніякого резону. Саме тому журналістам вдалось “докопатись” до істини завдяки відвертому зізнанню жителів села Вербівка, Черкаської області.

Односельці популярного співака Олега Винника викрили всю правду про його історію кохання
Односельці популярного співака Олега Винника викрили всю правду про його історію кохання

Майбутні закохані познайомились у Канівському училищі культури і мистецтв. Тоді ще зовсім юні Олег Винник і Таїсія Сватко швидко зацікавились одне в одному, а їхні викладачі підтверджують: двоє студентів були далеко не друзями. Саме викладачі спостерігали зародження найтаємничішого роману українського шоубізнесу.

Стосунки почались, я так думаю, після гастрольної поїздки

– зізналась викладачка Галина Туліна в коментарі для телеканалу “Live”.

Більш того, жителі села Вербівка, Черкаської області розповіли про пишне весілля, яке молоді ще на початку 2000-х гуляли на два села. Детальніше про гучну вечірку дивіться в матеріалі “Однієї хвилини” на YouTube.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + fifteen =

Translate »