Як змінилося життя переможниць Холостяка 11 і 12: Анна Богдан няньчиться з дитиною, а Катя Лозовицька закохана

Вибір редакції


На популярному телепроєкті “Холостяк” можливо все – і свого принца знайти, і стати всеукраїнською зіркою. Найчастіше, звісно, у життя втілюється саме другий варіант. Учасниці, які прийшли знайти своє кохання на романтичному реаліті-шоу доволі рідко залишаються разом із головними героями проєкту надовго. Втім, про переможниць різних сезонів говорять навіть через багато років після їхнього фіналу. Пригадуємо, як склалось життя переможниць двох крайніх сезонів “Холостяка”.

Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан

Відома українська блогерка Анна Богдан брала участь в 11-му сезоні популярного реаліті-шоу про кохання. Знаменитість стала переможницею та деякий час зустрічалась з головним героєм проєкту Михайлом Заливако. У червні торік зіркова пара розійшлась, втім і до сьогодні вони з теплом згадують час, проведений разом. Скоро настане рік, як Богдан і Заливако розстались, тому в кожного з них нині власне життя.

Анна Богдан з Холостяка-11 нещодавно стала тіткою та тепер няньчиться зі своїм племінником
Анна Богдан з Холостяка-11 нещодавно стала тіткою та тепер няньчиться зі своїм племінником

Так, наприклад, Анна Богдан тепер няньчиться з малюком. Сестра знаменитості не так давно народила дитину, а учасниця й переможниця “Холостяка-11” стала тіткою. На своїй сторінці в Інстаграмі Анна Богдан розповідала, що тепер в неї побільшало приємного клопоту – вона частенько проводить час зі своїм племінником.

Переможниця Холостяка-12 Катерина Лозовицька

Блогерка та фотомодель Катерина Лозовицька брала участь у крайньому сезону “Холостяка”. Знаменитість здобула перемогу й близько місяця зустрічалась з Алексом Топольським. Втім, стосунки у зіркової пари не склались, а нині вони настільки втомились від постійних публічних сварок, що Лозовицька навіть додала Топольського в “чорний список” у соціальних мережах.

Катерина Лозовицька зізналась, що нині перебуває у стосунках із коханим чоловіком
Катерина Лозовицька зізналась, що нині перебуває у стосунках із коханим чоловіком

Хай там як, але після розставання з бойфрендом у житті Катерини Лозовицької все складається добре. Нині зірка живе у Польщі, активно будує кар’єру моделі, заробляє хороші гроші та навіть відкрила власний бізнес. Знаменитість в одному з нещодавніх інтерв’ю також зізналась, що тепер перебуває у стосунках, захоплюється своїм чоловіком і закохана в нього.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 1 =