Як змінилося життя переможниці МастерШеф Олі Мартиновської? Тепер завжди поруч з Ектором і Ярославським

Вибір редакції


Ольга Мартиновська перемогла в 3 сезоні відомого кулінарного шоу “МастерШеф” та відтоді почала будувати серйозну кар’єру в кулінарії.

Ольга Мартиновська на шоу "МастерШеф"
Ольга Мартиновська на шоу “МастерШеф”

Знаємо, що жінка працювала шефом в Парижі, а також разом з Володимиром Ярославським випустила книгу рецептів.

Ольга Мартиновська зі своїм колегою Володимиром Ярославським
Ольга Мартиновська зі своїм колегою Володимиром Ярославським

Відомо, що Ольга почала займатися волонтерською діяльністю після початку повномасштабного вторгнення. Жінка проводила благодійні ярмарки, на яких вдавалось заробити кошти для нашої країни. Варто зазначити, що з продажу книг Глінської та тієї, яку вони з Ярославським випустили, вдалося зібрати великі гроші, які пішли на лікування дітей в Охматдиті.

Мартиновська багато спілкувалась з іноземцями і ділилася, що їм дуже подобається наша кухня. Особливо борщ з пампушками та вареники з вишнею. У них постійно все розкуплювали та залишались одні крихти.

Ольга Мартиновська планує удосконалити українську кухню
Ольга Мартиновська планує удосконалити українську кухню

Жінка ділиться, що обставини, які склалися в нашій країні змогли вплинути на розвиток кулінарії. Більшість занурилися у пошуки традиційних українських рецептів, адже це наша культура, яку ми не маємо права забувати.

Суддя проєкту зазначила, що має в планах займатися модернізацією української кухні, вона хоче підійти до цієї справи професійно та серйозно.

Мартиновська не розділяє роботу аматорів, які намагаються, щось придумати та назвати це культурною спадщиною, бо колись так готували наші бабусі. Оля пояснює, що хоче відійти від шароварщини та відкривати страви України по-новому, щоб вивести її на новий високий рівень.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 1 =