Як змінилося життя переможниці “МастерШеф” Світлани Шептухи? Не стала суддею як Глінська і Мартиновська

Вибір редакції


Світлана Шептуха родом з Донецька. Вона прийшла на кухню “МастерШеф”, коли їй було 25 років. Майбутня переможниця проєкту з самого дитинства готує, бути кухарем – її мрія. Втім, коли настав час обирати професію та навчальний заклад, Світлана вступила на економічну спеціальність, адже здавалося, що це шлях до стабільності.

Отримавши вищу освіту, Шептуха влаштувалась на роботу бухгалтером шахти, де зустріла свого майбутнього чоловіка, який став головним поціновувачем кулінарних шедеврів коханої. Ба більше, він був єдиним в родині, хто підтримував бажання Світлани пов’язати життя з кулінарією.

Коли відкрився кастинг на ще нікому невідоме в Україні шоу “МастерШеф” на телеканалі СТБ, дівчина вирішила, що це шанс, який не можна впустити. І вона не помилилася та отримала курс навчання у французькій кулінарній академії “Le Cordon Bleu”.

Як змінилося життя переможниці МастерШеф Світлани Шептухи
Як змінилося життя переможниці МастерШеф Світлани Шептухи

Після навчання в Парижі Світлана також здобула спеціальність інженера-технолога ресторанного виробництва, щоб займатись улюбленою справою зі знанням всіх аспектів. В 2015 році Шептуха стала мамою вперше, однак в декреті вона не планувала засиджуватися та встигла напрацювати значний досвід на кухнях різних ресторанів.

Судячи з Інстаграму Світлани Шептухи, наразі вона зі своєю донькою подорожує по Європі, куди вирушила через війну в Україні, продовжує кулінарити та вірить в неодмінну перемогу.

Як змінилося життя переможниці МастерШеф Світлани Шептухи
Як змінилося життя переможниці МастерШеф Світлани Шептухи

До речі, кілька разів після перемоги в “МастерШеф” Світлана поверталася на кухню улюбленого шоу, однак вже не як учасниця, а експертка і гостя.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + fifteen =