Як змінилося життя Роксолани з “Величного століття”: казка Хюррем закінчилася, а Сулейман втік

Вибір редакції


Мар’єм Узерлі відома турецька актриса, яка народилася та виросла в багатодітній сім’ї. Із самого дитинства майбутня зірка була дуже боязкою та сором’язливою, на контакт йшла не з усіма.

Відома актриса жила та народилася в багатодітній родині
Відома актриса жила та народилася в багатодітній родині

Актриса обрала для себе майбутню професію досить легко, вона сильно не переймалася, ким їй бути, то просто навмання вирішила випробувати долю. Дівчина закінчила акторську школу та почала брати участь в невеликих театральних проєктах.

Актриса тяжко працювала на зйомках та через це потрапила в клініку
Актриса тяжко працювала на зйомках та через це потрапила в клініку

Справжній успіх та визнання вона здобула завдяки “Величному столітті”, де зіграла роль Хюррем Султан. Узерлі розповідала, що не отримувала задоволення від того, якими якостями була нагороджена її героїня, адже іноді її лякала така підступність та жорстокість.

Знімальний процес виснажував зірку, тому перевтома призвела до того, що Мер’єм потрапила до реабілітаційної клініки. Їй діагностували:емоційне вигорання.

Зірка “Величного століття” не підтримала Україну

Незважаючи на те, що в серіалі актриса грала легендарну українку – Настю Лісовську, вона вирішила не позбавляти себе заробітку в реальному житті. Жінка публікувала у своєму Інстаграмі фото, які були зроблені для російського журналу. Згодом вона з’явилася на обкладинці видання за березень – квітень 2022 року.

Прихильники з України не очікували такої позиції, адже вона була улюбленою героїнею та актрисою багатьох і вважали, що вона буде слідувати за цивілізованим світом, де не допускають подібного, проте в неї своя думка.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 5 =