як звучить реальний голос Віри Брежнєвої, НеАнгела Вікторії Сміюхи та інших – Одна Хвилина

Вибір редакції


Фанера – найкращий друг артист, адже вона допоможе в усі скрутні моменти та творчі кризи. На сцені артист зобов’язаний виглядати ідеально. І, якщо надмірна кількість макіяжу на обличчі цілком припустима, то використання фонограми шанувальники не люблять. Якщо студійний запис пісні звучить як спів янгола, то це не гарантує того, що в реальному житті ваші улюблені артисти мають ідеальні голоси. Пропонуємо ознайомитись із тим, як насправді співають найвідоміші артисти.

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва має чудовий голос, втім під час виступів на сцені він кудись зникає
Віра Брежнєва має чудовий голос, втім під час виступів на сцені він кудись зникає

Відома співачка вражає та заворожує своїм голосом, втім робить вона це по-різному. Студійні записи є приємно приголомшливими, але варто співачці зробити крок на сцену, її вокальні дані починають вражати неприємно.

Якщо в кліпах та піснях вокал артистки дивує, то в реальному житті Вірі Брежнєвій ще є, над чим працювати. Можливо, так проявляється хвилювання під час концертів, але публіка не дуже приємно вражена.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів”

Відома українська співачка та екс-солістка дуету “НеАнгели” Вікторія Сміюха вміє вражати вокальними даними

Декотрим артистам із найгучнішими іменами варто повчитись в екс-солістки гурту “НеАнгели” Вікторії Сміюхи. Хоча кожному виконавцю варто щодня працювати над удосконаленням своїх вокальних даних, співачка в ефірі “Люкс ФМ” заспівала без фонограми їхню з Камінською пісню. Виконання не залишило нікого байдужим.

Філіп Кіркоров

Талант російського співака Філіпа Кіркорова звершується в студії звукозапису
Талант російського співака Філіпа Кіркорова звершується в студії звукозапису

Може здаватись, що звання Народного артисту видають не просто так, втім Філіп Кіркоров продемонстрував зовсім іншу сторону медалі. Так, Мережею “гуляє” відео з одного з концертів Кіркорова, на якому він видав вокальну партію, яка розчарувала слухачів та гостей виступу.

У цей момент артист бігав залою та збирав квіти у вражених прихильників, тому можна припустити, що причина провального співу – надмірне фізичне навантаження. Втім, цей спогад тепер нікуди не подіти, а публіка завжди пам’ятатиме цей момент.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + 13 =

Translate »