яка з них виявилася щасливою та хто її офіційний чоловік – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тільки один представник сильної статі змусив серця обох блондинок битися сильніше. Це Артем Ткаченко, з яким вони втрьох винаймали житло. Надалі шляхи Тані й Олі розійшлися, і вони ніколи не відбивали кавалерів одна в одної.

Тетяна Арнтгольц відмовилася виходити заміж за Паніна

Стосунки з Олексієм Паніним, що зав’язалися на знімальному майданчику “Чудес у Решетові”, були нетривалими. Епатажна поведінка актора швидко розчарувала юнку. То вони й розсталися. Згодом Панін робив спробу навести мости й зробити пропозицію коханій, але Тетяна різко його відшила.

Анатолій Руденко страшенно ревнував Тетяну Арнтгольц

З Анатолієм Руденком красуня зблизилася теж під час спільної роботи. Цей роман тривав два роки і розпався через шалені ревнощі партнера. Арнтольц втомилася щоразу пояснювати, де і з ким була, тому сама покинула білявого красеня.

Шлюб з Іваном Жидковим і Тетяни Арнтгольц тривав кілька років

Іван Жидков видався дівчині ідеальним чоловіком – спокійний, ніжний, турботливий. Вони побралися, а коли донечці Маші було 4 рочки, розлучилися. Ходять чутки, що через професійні ревнощі – чоловіка бісила шалена популярність дружини.

Службовий роман Тетяни Арнтгольц й Григорія Антипенка тривав цілий рік

Працюючи в одному театрі з Григорієм Антипенком, Таня зблизилася з партнером по сцені. Їх частенько бачили на прогулянці з Машею. Та стати хорошим батьком чужій дитині Гриша навряд чи зміг би, відсторонившись від виховання двох власних синів від Юлії Такшиної.

Врешті Тетяна Арнтгольц знайшла чоловіка своєї мрії

З Марком Богатирьовим Тетяна зустрічалася і навіть розписалася таємно. Вони разом знімалися у “Наживці для янгола”. Коли у пари народився син Даніїл, приховувати правду стало недоречно. Стосунки у пари міцні, і Марк нормально реагує на те, що дружина грає на сцені в кохання зі своїм колишнім Антипенком, обнімаючись і цілуючись.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + 5 =

Translate »