які ще продукти виключили з раціону зірки – Одна Хвилина

Вибір редакції


Віктор Андрієнко

Колишній “довгоносик” дуже перебірливий у харчах. До війни Віктор частенько їздив на підробітки до москви. Квартиру винаймали вдвох із Ігорем Кістолем. Той узяв на себе кухню, оскільки вмів смачно готувати. Та догодити співквартиранту було нелегко.

Віктор Андрієнко не їсть м’яса й бананів

Від м’яса Андрієнко відмовився вже 40 років тому. На додаток не їсть картоплі, солодкого перцю, бананів, персиків й інших продуктів. Рибу артист вживає не всіх сортів, тож незрозуміло, чим годував його напарник. До речі, міцні напої для Віктора теж табу.

Jerry Heil

Jerry Heil перейшла на сироїдіння

Ще далі пішла оспівувачка фраз із супермаркету. Одного разу дівчина побачила кулінарну передачу, де кухар вправлявся з сирим м’ясом. Зірку знудило, і вона втямила, що не хоче більше їсти тварин. Відтоді не вживає м’ясо зовсім, а на додачу перестала їсти й термально оброблені продукти, віддаючи перевагу сирим.

Марія Єфросиніна

Марія Єфросиніна перестала їсти м’ясо заради схуднення

Коли Маша працювала у ранковій програмі разом з Юрієм Горбуновим на Новому каналі, була доволі тілистою дівчиною і мала 7 розмір бюста. Юнка мріяла схуднути і пробувала різні дієти. А якось вичитала, що людям із 4 групою крові не бажано вживати м’ясні продукти. Спробувала відмовитися, і справи пішли на лад – ведуча схудла. Зараз Єфросиніну вже почали хейтити через надмірну худобу, але вона не зважає на це, і не збирається відмовлятися від вегетаріанства.

Сашко Положинський

Сашко Положинський не їсть м’яса

Кілька десятиліть тому відмовився від тваринних білків і колишній лідер гурту “Тартак”. Саші достатньо риби, молока, яєць, а від тварин він відмовився. Якось спробував не їсти м’яса, працюючи в літньому таборі. Втягнувся. Вдома заявив мамі, що більше не їстиме м’ясні страви. Одного разу жінка таки вмовила сина покуштувати пельменів. Положинському стало від цього зле. Відтоді більше не проводив подібних експериментів.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + 1 =

Translate »