які вимоги висуває співак до сурогатної матері – Одна Хвилина

Вибір редакції


Звісно, народити самотужки 70-річна жінка вже не здатна, але якщо долучити до цієї справи сурогатну матір, то все вийде найкращим чином. 25 років тому подружжя не потурбувалося про продовження роду, а нині замислилося – хто ж успадкує все нажите добро, то й вирішило вдатися до неординарної оборудки.

Раніше Валерій Леонтьєв любив перехилити чарчину у веселій компанії

Були часи, коли Люся висловлювалася категорично проти дитячого сміху в оселі і воліла милуватися малечею на чужих балконах, а не на власному. Та зараз, напевно, замислилася: хто ж подасть склянку води на старості років, і дозволила зірковому чоловіку втілити в життя ідею з сурматеринством.

Валерій Леонтьєв із Людмилою Ісакович підбирають сурогатну матір

Разом взялися до вивчення анкет претенденток виконати цю важливу місію. На думку дружини Казанови, жінка повинна мати гарні гени і хорошу родовідну. Раніше єдиним дитям, про яке піклувалася Ісакович, був сам Валерій Якович. Вона не спускала з нього очей, не дозволяючи перехилити зайву чарку.

Леонтьєв переніс чимало операцій, в тому числі на очах й колінах, тому дружина хоче, аби він якомога довше почувався здоровим. Раніше співак полюбляв повеселитися у компаніях, добряче випити, пожартувати, але зараз, коли розміняв 8-ий десяток, прийшов час в усьому себе обмежувати.

Тепер у Людмили додасться турбот – доглядати не лише за народним артистом, але й за сином чи донькою. А успадковувати дитинчаті буде що. За довгі роки сценічного життя Леонтьєв встиг накопичити чималу суму грошей і придбати кілька об’єктів нерухомості, зокрема, в Маямі та Іспанії. У Валерія Яковича немає хіба що яхти, але останнім часом він все частіше замислюється про придбання плавзасобу.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × three =

Translate »