якою мовою зірки розмовляють вдома, коли їх ніхто не бачить – Решетніки, Полякова та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України люди масово почали відмовлятись від використання російської мови та загалом всього, що пов’язано з країною, яка почала війну. Медійні особистості, як люди, котрі можуть позитивно впливати на думки інших людей, підхопили ініціативу та почали показувати на власному прикладі, що розмовляти українською – круто.

Відомі зірки відповіли, якою мовою вони спілкуються вдома, поза прицілами камер, коли їх ніхто не бачить.

Григорій та Христина Решетніки

Хоча навіть до початку повномасштабної війни зіркове подружжя здебільшого спілкувалось українською, шанувальникам Решетніків було цікаво, якою мовою знаменитості користуються в побуті. На таке запитання Христина відповіла в особистому блозі. Дружина відомого українського ведучого зазначила, що вони розмовляють виключно українською. Ба більш, навіть їхній син виправляє батьків, коли ті використовують русизми:

З останнього, Ваня каже: “Мам, не “тюрьма”, а “в’язниця”. Ти ж не москаль

Історія Христини Решетнік в Інстаграмі
Історія Христини Решетнік в Інстаграмі

Оля Полякова

У родині відомої української знаменитості тенденцію розмовляти українською задає молодша донька Полякової. В інтерв’ю для “Сніданку з 1+1” зірка зізналась, що Аліса розмовляє виключно солов’їною та має великий словниковий запас.

Якою мовою розмовляє Полякова вдома
Якою мовою розмовляє Полякова вдома

Оля Полякова розповіла, що її донька виправляє помилки всіх членів родини, тому використати русизми або ж заговорити “суржиком” в будинку української співачки – неможливо.

Володимир Дантес

Якою мовою спілкується в побуті Дантес
Якою мовою спілкується в побуті Дантес

Український співак і гуморист Вова Дантес все своє життя розмовляв і творив російською мовою, проте артист вирішив повністю перейти на українську після 24 лютого. За словами знаменитості, раніше він намагався на публіці використовувати рідну мову, проте йому не вдавалось. Пізніше артист зізнався, що він просто погано намагався.

Андрій Бєдняков

Бєдняков зізнався, якою мовою спілкується в побуті
Бєдняков зізнався, якою мовою спілкується в побуті

Відомий український телеведучий також все своє життя розмовляв російською мовою. Після 24 лютого в його особистому блозі почало з’являтись дедалі більше дописів солов’їною, а врешті-решт зірка зізнався, що вирішив стати повністю україномовним.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × one =

Translate »