якою за рахунком вовчицею улюбленця всіх жінок стала Таюне і хто народив йому сина – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомому українському артистові Олегу Виннику потрібно створити власні курси, на яких він розповідатиме, як можливо так старанно та ретельно приховувати деталі особистого життя. Прихильники швидко полюбили співака за його сентиментальну творчість та чуттєві рядки пісень, але багатьом цікаво одне – кого любив у минулому та кого кохає зараз головний вовк України.

Весілля з Таїсією Сватко

Ледве не кожен справжній фанат творчості та особистості Олега Винника впевнений, що артист насправді перебуває в таємному шлюбі зі своєю протеже та бек-вокалісткою Таїсією Сватко. Так, хоча знаменитість не розповідає про деталі своїх стосунків зі співачкою Таюне, приховати іскру, що палає між зірками, неможливо.

Таїсія Сватко та Олег Винник намагаються приховати свої стосунки, проте наполегливі фанати вважають їх парою
Таїсія Сватко та Олег Винник намагаються приховати свої стосунки, проте наполегливі фанати вважають їх парою

Одного разу журналістам вдалось дістати коментарі від односельців Олега Винника, які зізнались, що в далекому минулому гуляли на його з Таюне весіллі. Крім того, деякі з мешканців рідного для співака села зізнались, що навіть бачили новонародженого сина українського співака.

Роман з підопічною Еліною Іващенко

Проте, той факт, що артист ретельно приховує деталі свого щасливого сімейного життя, спонукає іншу групу його прихильників, вважати, що Олег Винник може таємно крутити роман зі своїми симпатичними колегами або підопічними. Так сталось і у випадку з Еліною Іващенко. Дівчина 2019 року стала переможницею вокального змагання “Голос країни”, а її тренером був саме Олег Винник.

Еліна Іващенко та Олег Винник
Еліна Іващенко та Олег Винник

Хоча різниця у віці між ними досягає 28 років, деякі фанати впевнені, що щось між знаменитостями все-таки було. Причиною таких здогадок стала спільна чуттєва пісня “Діаманти” та специфічна поведінка на сцені.

Флірт з Настею Каменських

Не повірите, але в мережі ходили навіть такі чутки. Ніхто не знає напевно, втім декотрим фанатам здалось, що Олег Винник і Настя Каменських безсоромно фліртують одне з одним. Українська співачка не приховує свого шлюбу, але навіть попри Олексія Потапенка Каменських втрапила в доволі пікантну ситуацію з Винником:

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − one =

Translate »