яку дурість збирається утнути зірка шансону – Одна Хвилина

Вибір редакції


Здається, Люба-Любонька давно не зазирала у паспорт, оскільки поводиться не як жінка поважного віку. Зокрема, Успенська вийшла на сцену разом із донькою, при цьому вбравшись у прозору кофтину. Крізь тканину явно прозирав не лише бюстгальтер чорного кольору, а й складочки на шкірі, що свідчили про кілька зайвих кілограмів. Подібної вульгарності не оцінили навіть палкі шанувальники.

Любов Успенська полюбляє відверті вбрання

Якось Любов Залманівна викликала усміх у прихильників, виклавши в мережу чергове відео, де наспівувала пісеньку про горілку. Та ніхто не зважив на вокальні дані жінки, а от те, що обличчя після ін’єкцій в Успенської налилося мов кавун, помітили всі.

Та Любаня й не думала зупинятися на досягнутому, зізнавшись фанам, що не носить ані бюстгальтер, ані трусики. Мовляв, іноді купує гарну білизну, але вона валяється у шафі і не застосовується. На довершення жінка зізналася, що і на телепередачу прийшла в одній лише сукні.

Любов Успенська нічого не надіває під сукню

Світлини з пляжу, де зірка лежить на животі в одних купальних трусиках також наробили чималого ажіотажу в мережі. Успенська виправдовувалася, мовляв, у москві дуже мало сонця. Їй бракує вітаміну D, тому і змушена була максимально роздягтися.

Остання витівка співачки взагалі приголомшила широкий загал. Успенська надумала відмовитися від американського громадянства на користь російського. І це при тому, що народилася в Україні, а сама багато років мешкала в Америці. Шанувальники вирішили, що зірці “ботокс уже в мозок просочився”. Ще 2021 року зірка шансону виступала в Києві, співала дуетом з Настею Каменських і навіть побувала в гостях у NK.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 1 =

Translate »