Яким виріс син психолога Дмитра Карпачова і чому хлопця тримають подалі від очей публіки - MusicUkraine

Яким виріс син психолога Дмитра Карпачова і чому хлопця тримають подалі від очей публіки

Вибір редакції


Психолог, експерт у сімейних стосунках, тренер — це все про Дмитра Карпачова. Блискучий телеведучий здобув на соціальних проєктах заслужену популярність. Водночас про самого чоловіка, його дружину, родину та особисті стосунки майже нічого не відомо. Він ретельно приховує цей бік свого життя. Таку таємничість журналісти пояснюють небажанням впливу його публічності на близьких людей.

Звісно, про публічних людей говорять багато чого. Так, йому приписували роман з колегою Наталією Холоденко, яка зараз за словами одного блогера, вийшла заміж за французького мільйонера.

Достовірно ж зі скупих та рідких джерел відомо, що Дмитро одружений на жінці, яку звуть Іриною. Познайомилася пара у Кіровограді (нині Кропивницький). В одному з інтерв’ю Карпачов розповідав, що вона працювала тренером з йоги. Втім хоч одну світлину цієї жінки у соцмережі ви навряд чи знайдете.

Через деякий час, вже Києві, у подружжя народився син Святогор. Зараз хлопцю 14 років. Але його фото можна побачити лише у дитячому віці.

Дмитро Карпачов з сином
Дмитро Карпачов з сином

Стосовно батьківського виховання: Дмитро говорив, що мало приділяє сину уваги, а хотілося б приводити разом більше часу, що у чомусь їхні погляди вже зараз не збігаються, що будувати кар’єру та виховувати дитину — справа не з простих. Він навіть давав з цього приводу пораду таким зайнятим батькам, як він:”Дуже важливо якісно проводити час з дитиною. Є 2 базових правила: ви робите те, що хоче дитина, і робите тільки це…Якщо ти граєш з дитиною і теревениш у цей час телефоном, це не рахується”

Де Святогор знаходиться зараз — не відомо. Та й про знаходження популярного батька —  експерта з дитячої психології та розвитку особистості нічого не відомо. Подейкують, що він втік з країни, тому що допитливі користувачі соцмережі встановили, що у “розташування облікового запису” в інстаграмі зазначено Таїланд.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three + ten =