єдиний син шоумена-волонтера росте справжнім українцем (Фото) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Сергій Притула вперше заключив шлюб у 2007 році. На той момент він жив ще у Тернополі, а його кар’єра телеведучого тільки набирала обертів. Дружиною Притули стала темноволоса красуня на ім’я Юлія. У 2008 році у подружжя народився син Дмитрик. Сергій і Юлія не прожили довго у шлюбі. Притула активно будува кар’єру, часто не бував вдома, в той час, як Юлія займалася сама маленьким сином. На цьому підгрунті у них весь час виникали сварки і закінчилось це все розлученням.

Як виглядає перша дружина Сергія Притули
Як виглядає перша дружина Сергія Притули

Незважаючи на те, що Притула багато років не живе зі своєю першою дружиною, з сином він спілкується дуже тісно і часто з ним бачиться.
Зараз Дмитрику вже 14 років і він – справжня гордість для батьків. Хлопчик являється круглим відмінником в школі і має багато хобі, зокрема гра на барабанах.

Сергій Притула показав сина від першого шлюб
Сергій Притула показав сина від першого шлюбу

Важко не помітити, що хлопчик росте практично копією свого зіркового батька. Постава, риси обличчя, волосся – все дісталося йому від батька.

До слова, Сергій Притула зараз одружений вдруге. Його другою обраницею стала жінка на ім’я Катерина Сопельник. Вони мають двох спільних доньок, яких назвали традиційними українськими іменами – Соломія (5 років) і Стефанія (1,5 роки).

Після початку повномасштабної війни в Україні дружина Притула з дітьми виїхали за кордон, а Сергій залишився в Україні. В одному з недавніх інтерв’ю Сергій зізнався, що дуже сумує за жінкою та донечками і навіть дозволяє собі прослезитись, коли повертається в пусту домівку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − six =

Translate »