Єфросініна відповіла Собчак, яка звинуватила її у брехні і показала їхнє листування: “Пробачаю це”

Вибір редакції


Кілька днів тому російська журналістка Ксенія Собчак назвала українців “на*истами”. Росіянці не сподобалася, що українці розкритикували компанію Zara, яка зняла для своєї реклами російську модель Наталію Водянову. Собчак заявила, що така поведінка українців вказує на те, що вони дискримінують росіян і є тими самими “на*истами”.

Українська телеведуча Маша Єфросініна не змогла змовчати після такої заяви російської колеги. Єфросініна у своєму Інстаграм-блозі розкритикувала росіянку та назвала її “розчаруванням року”. Українська телеведуча зазначила, що як тільки в Україні відбуваються чергові звірства російської армії над українцями, тут же “виривається черговий публічний рот” з терористичної країни і робить безглузді заяви, щоб відвернути народ від того, що відбувається.

Єфросініна відповіла Собчак, яка звинуватила її у брехні та показала їхнє листування

Однак на цьому суперечка Маші та Ксенії не закінчилася. Собчак почала писати українській телеведучій у особисті повідомлення та звинувачувати її у брехні.

Про це повідомила Маша Єфросініна, опублікувавши листування з росіянкою у своєму Інстаграм-блозі.

Так, Собчак написала Єфросініній, що вона нібито спотворює її слова. Ксенія заявила, що нібито не ображала український народ. За словами Собчак, Єфросініна “бореться з усіма росіянами”, але правильно боротися з тими, хто підтримує війну.

Єфросініна відповіла Собчак, яка звинуватила її у брехні та показала їхнє листування

Єфросініна дуже обурила повідомлення російської журналістки. Вона оприлюднила листування у Мережі та поставила Собчак на місце. Українська телеведуча нагадала про звірства, які чинять російські військові на території України і зауважила, що росіяни лише вміють звинувачувати інших, не бачачи очевидних речей.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни Маша Єфросініна активно займається волонтерством, підтримує постраждалих у війні людей та поширює інформацію про війну в Україні.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 − five =

Translate »