Єфросиніна, Осадча, Леся Нікітюк та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Маша Єфросиніна

Телеведуча, яка мала багато цікавої роботи і лад у родині з чоловіком і двома дітьми, після 24 лютого стала катастрофічно худнути. Коли переховувалися в підвалі від ракетних обстрілів, діти щось жували, а Маша відчувала огиду до їжі.

Машу Єфросиніну не впізнав навіть чоловік

Впізнати знаменитість на фото тепер дуже складно. Вона скинула чимало кілограмів, тож одяг хилитається на жінці, а щоки запали. Врешті Єфросиніна виїхала з дітьми за кордон, а Тимур пішов у добровольчий батальйон. Розлука в 2,5 місяці довела, що після 20 років шлюбу вони кохають одне одного, як раніше.

Катя Осадча

Ведуча “Світського життя” звикла гарно наряджатися і ходити по різних світських заходах, беручи інтерв’ю виключно у знаменитостей вищого ешелону. Та після 24 лютого програму довелося закрити. Катя з двома меншими дітьми виїхала на Західну Україну, а чоловік Юрій Горбунов залишився боронити Київ.

Катя Осадча взялася допомагати людям, що загубили рідних

Тепер Осадча вбралася у скромну білу блузку, зачесала волосся назад і веде програму “Знайти своїх”. Проєкт допомагає у розшуку зниклих людей, адже бойові дії призвели до розлучення багатьох сімей. Катя переживає, що не може допомогти всім, хто звертається на телебачення, тож і виглядає відповідно.

Леся Нікітюк

Перші півтора місяця після бомбардування ведуча не могла нічого їсти. Голодування негативно вплинуло не лише на зовнішній вигляд зірки, але й на її здоров’я. Леся збиралася спробувати сили в зніманні серіалу, та війна різко змінила ці плани.

Леся Нікітюк стала психологом для своїх підписників

Від бажання придбати будинок й облаштувати його на власний смак теж довелося відмовитися. Натомість Нікітюк взялася за волонтерську діяльність. Першим ділом організувала притулок для вимушених переселенців, що залишилися без житла.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − 7 =

Translate »