Єгор Гордєєв знайшов інтерв’ю Володимира Зеленського за 2014 рік: “У нас в планах підкорити світ”

Вибір редакції


Володимир Зеленський зробив кар’єру від популярного артиста і телеведучого до президента України. У дитинстві він мріяв стати прикордонником, а потім хотів вивчитися на дипломата. Втім, вища освіта у Володимира по спеціальності “Правознавство”. Під час навчання в університеті почав грати в КВК. Це важливий етап в біографії Зеленського.

З 1997 по 2003 роки він був актором, сценаристом і художнім керівником команди “Квартал 95”, яка потім перетворилась в творчу студію і він її очолив. До 2019 року Володимира Зеленського знали як гумориста і чудового актора, він володіє понад 30 нагородами “Телетріумфу”, а також багатьох міжнародних кінофестивалів.

Володимир Зеленський розповів, хто виховує його дітей
Єгор Гордєєв знайшов інтерв’ю Володимира Зеленського за 2014 рік

Після головної ролі в серіалі та фільмі “Слуга народу” Зеленський балотувався в президенти України і був обраний 73% українців. Зараз Володимир Олександрович приклад мужності, незламності, сміливості та гідності. Він робить неймовірне на дипломатичному фронті, щоб забезпечити українських захисників всім необхідним для виборювання перемоги і вже зовсім не асоціюється з коміком, як раніше. Його дружина Олена Зеленська показує не менш гідний приклад того, як треба представляти свою країну на міжнародній арені.

Телеведучий Єгор Гордєєв в своєму Інстаграм-блозі поділився архівним номером журналу “Телескоп”, на обкладинці якого з’явився Володимир Зеленський. Його цитата з інтерв’ю прикрасила номер:

У нас в планах підкорити світ

Єгор Гордєєв знайшов інтерв'ю Володимира Зеленського за 2014 рік
Єгор Гордєєв знайшов інтерв’ю Володимира Зеленського за 2014 рік

Ці слова Володимира Олександровича стали ніби пророчими, адже після 24 лютого 2022 року про Україну дізнався весь світ, а український народ став великим здивуванням і гордістю для Заходу. На жаль, такою великою ціною, однак перемога неодмінно настане. Слава Україні!Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five + nineteen =