...

Євробачення 2017: хто виступить у другому півфіналі

Музика

Другий півфінал Нацвідбору на Євробачення 2017 відбудеться в суботу, 11 лютого.

У другому півфіналі Національного відбору на Євробачення 2017 виступлять чергові 8 учасників. Серед них є ті, хто раніше вже пробував свої сили в Нацвідборі, учасники популярних талант-шоу, а також переможець онлайн-голосування телеглядачів СТБ.

Трансляція другого етапу Національного конкурсу відбудеться 11 лютого о 19:00.

Нагадаємо, загальний порядок виступу артистів на Нацвідборі Євробачення-2017

За результатами жеребкування в наступну суботу першим виступить LETAY c композицією “World is Calling”. Ця рок-група з Харкова презентувала свою конкурсну пісню відразу на двох мовах: англійською та українською.

Під номером 2 на другому півфіналі Нацвідбору на Євробачення 2017 заспіває Міла Нітіч. Для неї це буде вже друга спроба участі в конкурсі. Перший раз виконавиця пробувала свої сили в Національному відборі 6 років тому, коли представницею від України на конкурс було обрано Міка Ньютон. В цьому році Міла Нітіч представить журі і глядачам ліричну пісню “Mystery”.

Третім учасником в порядку виступу на Нацвідборі 11 лютого стане Руслан Кузнєцов (KUZNETSOV). Він є переможцем онлайн-голосування на СТБ, з результатом майже 12 тис. голосів телеглядачів. Співак представить свою композицію “Deep shivers”.

Наступною на сцену Нацвідбору на Євробачення 2017 вийде група AGHIAZMA. Яскравий і епатажний колектив виконає пісню “Synthetic Sun” про свободу вираження поглядів та боротьбі за популярність в сучасному світі мистецтва.

Під порядковим номером 5 у другому півфіналі заспівають учасники шоу “X-фактор” – група DETACH. Музиканти не змогли перемогти на конкурсі талантів, але дійшли до фіналу і стали популярними в українських слухачів. Тепер група вирішила спробувати свої сили на Євробаченні та презентувала конкурсну пісню “Distance”, з якою виступить 11 лютого. Слова і музику композиції учасники колективу написали самі.

ROZHDEN заспіває шостим у Нацвідборі на Євробачення 2017. Автор пісень Рожден Ануси випустив свій перший альбом ще в 2014 році, а кліп на одну з композицій виконавця “Роса” зняв Алан Бадоєв. У другому півфіналі відбору конкурсант представить пісню “Saturn”

Після виступу ROZHDEN на сцені з’явиться жіноче тріо Panivalkova. Ірина Лузіна, Дар’я Пугачова і Ірина Кульшенко виступають разом з 2013 року, а їх композиція для Євробачення 2017 носить назву “Докучаєв”.

Останньою учасницею другого півфіналу відбору на Євробачення 2017 від України стане ILLARIA. Співачка відома українським глядачам з шоу “Голос країни”. Також вона брала участь в Нацвідборі на конкурс Євробачення в 2014 році. 11 лютого ILLARIA виступить з піснею “Тhank You For My Way”.

Голосування 11 лютого буде проходити за тими ж правилами, що і в першому півфіналі. Після кожного виступу бали конкурсантам виставить журі, до складу якого входять Джамала, Андрій Данилко та Костянтин Меладзе. Потім свої голоси за вподобаного учасника другого півфіналу віддадуть телеглядачі по смс. У підсумку голоси глядачів а також членів журі будуть підсумовані.

У фінал Нацвідбору на Євробачення 2017 вийдуть два учасники, які набрали найбільшу кількість голосів. Представник від України на конкурс визначиться 25 лютого 2017 року прямому ефірі телеканалів СТБ і UA: Перший.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.