їх пристрасні погляди зняли на фото – Одна Минута

Вибір редакції


Тіна Кароль багато років несе тягар вдови, яка всі ці роки після смерті чоловіка не підпускала до себе інших чоловіків. Євген Огір був не лише другою половинкою співачки, а ще її продюсером та батьком єдиного сина Веніаміна. Після втрати коханого поруч із Тіною бачили лише молдавського артиста Дана Балана, йому приписували роман із українською поп-дівою, але чутки не підтвердилися. Втім, на місце Дана претендує інший молодий – танцюрист і хореограф Діма Жук.

Діма Жук із Танців із зірками прокоментував чутки про роман із Тіною Кароль
Діма Жук із Танців з зірками прокоментував чутки про роман з Тіною Кароль

На паркеті шоу “Танці з зірками” він танцював у парі з такими красунями українського шоу-бізнесу, як Юлія Саніна, Людмила Барбір, Злата Огнєвіч, Камалія та навіть з Тіною Кароль. У сезоні 2020 року, коли Кароль була ведучою проекту, вона доповнила пару Саніної і Жука. Тіна та Діма продемонстрували небувалу пристрасть на паркеті, хоча чуток про роман це не викликало. Тільки зараз почали говорити про можливі романтичні стосунки між танцюристом та співачкою.

Діма Жук із Танців із зірками прокоментував чутки про роман із Тіною Кароль
Діма Жук із Танців з зірками прокоментував чутки про роман з Тіною Кароль

Нещодавно Жук розпочав кар’єру співака під наставництвом Тіни Кароль – вони разом записали альбом у рамках її проекту “Молода кров”. Шанувальники відразу запідозрили, що артистка не просто так взялася продюсувати хореографа, але в шоу “ЖВЛ” він спростував усі чутки.

Вона мій бос, реально, тільки творчість і точка

, – небагатослівно прокоментував роман з Тіною Кароль Діма Жук.

Зазначимо, Жук також танцює у балеті Тіни Кароль, а це означає, що “парочка” бачиться досить часто. Раніше хореограф був одружений з танцівницею Яною Цибульською. Після трьох років шлюбу Діма став ініціатором паузи у стосунках із дружиною.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 4 =

Translate »