їх розлучила війна – публіка залишилася у захваті – Одна Минута

Вибір редакції


Дмитро Гордон відомий практично кожному українцю. Шоумен збудував свою кар’єру так, що його інформаційний продукт потрапляє у поле інтересів багатьох категорій населення. Молоді люди створюють смішні відео та картинки за участю Гордона, а старші – із захопленням та інтересом дивляться його інтерв’ю.

Дмитро Гордон рідко ділиться подробицями з особистого життя – хоча у своїх інтерв’ю він завжди намагається випитати у гостей усі секрети, сам нечасто ділиться із шанувальниками особистими моментами. Проте таке зрідка трапляється.

Сьогодні саме той випадок, коли Дмитро Гордон відкрив ширму і показав найцікавіше – сімейне життя. Дмитро опублікував відео з молодшою дочкою, вперше продемонструвавши свою маленьку дитину в соціальних мережах. Публіка була в захваті від чуттєвості Гордона і поспішила залишити нагадування про це.

На відео молодша донька українського журналіста сидить на колінах у бабусі та разом із нею співає пісню “Ой, у лузі червона калина”. На вулиці яскраво світить сонце, що надає відео особливої атмосфери, а ніжний дитячий голос і гарна усмішка зворушили навіть найчерствіших передплатників Гордона.

У підписі до відео Дмитро Гордон зауважив, що маленькій Ліані 2 роки та 10 місяців, 6 місяців з яких він не бачив свою доньку через війну. Журналіст додав, що він і уявити не міг, що його донька має такі чудові вокальні дані.

Нагадаємо, що хоча Дмитро рідко говорить про особисте життя, він часто згадує свою дружину і за сумісництвом колегу Алесю Бацман. Жінка також працює у сфері журналістики та є телеведучою.

Бацман та Гордон виховують трьох спільних дітей
Бацман та Гордон виховують трьох спільних дітей

Гордон і Бацман познайомилися у 2006 році, а стосунки розпочали у 2011. У подружньої пари є три щасливі дочки (від попередніх шлюбів у Дмитра Гордона є ще чотири дитини).

Алеся Бацман в одному з інтерв’ю зізналася, що у них із Дмитром Гордоном чудові та здорові стосунки – пара рідко свариться, майже ніколи, а навіть якщо бувають суперечки, то у великі скандали вони ніколи не переростають.

Бацман розповіла, що будь-які дискусії, які виникають між нею та Гордоном, часто на політичну тему – подружжя обговорює спільний інтерес і суперечка швидко закінчується.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + nineteen =

Translate »