Юлія, Лідія Таран, третя і поки остання Марина – Одна Хвилина

Вибір редакції


Андрія Доманського важко назвати сім’янином, приклад якого варто наслідувати. Попри помилки минулого, сьогодні знаменитість намагається присвятити своїм дітям якомога більше часу та уваги й показати своїй нинішній дружині своє кохання та повагу.

Найперша дружина – Юлія Доманська

Як виглядає перша дружина Андрія Доманського
Як виглядає перша дружина Андрія Доманського

Зі своєю найпершою дружиною Юлією Андрій Доманський познайомився дуже давно. Наприкінці 1990-х закохані зіграли весілля, а 2000 року в телеведучого з’явився первісток. Юлія народила чоловікові сина, якого назвали на честь померлого дідуся Доманського. Через чотири роки в сім’ї з’явилась друга дитина – дівчинка Лада.

Шлюб тривав близько 10 років, а мати Андрія Доманського сильно любила свою невістку. Навіть після їхнього розставання та кохання телеведучого до Лідії Таран мати зірки не забувала про Юлію – завжди з теплом пригадувала колишню дружину сина. Втім, бути разом їм не судилось.

Цивільна дружина Лідія Таран

Андрій Доманський і Лідія Таран
Андрій Доманський і Лідія Таран

Подейкують, що до Лідії Таран Доманський пішов від дружини, коли ті ще були в шлюбі. Їхні стосунки почались раптово – так само вони і завершились. Втім, найближче коло колишніх закоханих пригадує, що разом Доманський і Таран виглядали просто ідеально, а їхній розрив багато хто вважає неправильним рішенням, проте ексзакохані не змогли порозумітись, тому й розійшлись.

Андрій Доманський та Лідія Таран не хотіли затверджувати свої стосунки офіційно – навіть народження доньки Василини не стало каталізатором. Причин для цього було достатньо, а основною стало рішення телеведучого відмовитись від ідеї подружнього життя. Знаменитості здавалось що одруження – не для нього.

Втім, виявилось, що й сама Лідія Таран не горіла бажанням пов’язувати себе сімейним життя. Приїхавши до матері коханого лише один раз, вона їй не сподобалась – на думку жінки, голова Лідії занадто зайнята кар’єрою. Саме небажання створювати сім’ю й стало причиною зіркового розриву.

Марина Доманська

Андрій та Марина Доманські
Андрій та Марина Доманські

У третіх стосунках Андрія Доманського не було казкової романтичності – з Мариною знаменитість нарешті зміг віднайти сімейний затишок та впевненість у завтрашньому дні. Ще до офіційного шлюбу в закоханих з’явилась донька Кіра. Доманський запропонував Марині одружитись несподівано – просто сказав: “Давай завтра підемо в РАЦС”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − eleven =

Translate »