Юрій Горбунов засвітив вагітну Катю Осадчу та подякував дружині за дітей: у сім’ї особлива радість

Вибір редакції


Юрій Горбунов та Катя Осадча офіційно одружені з 2017 року, але роман між ними зав’язався раніше. У 2015 році стало відомо, що телеведучий подав на розлучення зі своєю першою дружиною Людмилою і незабаром спливли чутки про його романтичні стосунки з колегою по 1+1 Катериною Осадчою.

Все почалося під час зйомок вокального шоу “Голос. Діти”. Юрій підвозив колегу додому і одного разу вдало “зайшов на чайок”. За словами ведучої, ініціатором стосунків була саме вона, але першим у коханні освідчився він.

Юрій Горбунов та Катя Осадча Юрій Горбунов засвітив вагітну Катю Осадчу та подякував дружині за дітей

У знаменитого подружжя вже двоє спільних дітей, два хлопчики Іван та Данило. Зупинятися на цьому вони не збираються, Горбунов мріє про донечку, якій вже навіть вибрав ім’я, але після того, як у країні почалася повномасштабна війна і тисячі дітей залишилися без батьків, пара подумує про усиновлення. Також Осадча має дорослого сина від першого шлюбу.

Для Юрія Горбунова день 12 вересня особливий, цього дня Катя Осадча святкує день народження. З 39-річчям шоумен привітав зіркову дружину публічно та зворушливо. Він опублікував серію спільних фото з дружиною, у тому числі під час вагітності, а також подякував їй за дітей:

Дякую тобі за наших дітей, за наших хлопчиків! За те, що ти така гарна мама! Пам’ятай – я завжди поряд! Люблю тебе безмежно!

– написав Горбунов та побажав головного – довгоочікуваної перемоги.

Юрій Горбунов засвітив вагітну Катю Осадчу та подякував дружині за дітей Юрій Горбунов засвітив вагітну Катю Осадчу та подякував дружині за дітей

Шанувальники приєдналися до поздоровлень у коментарях, а також обсипали пару компліментами:

  • “До сліз, люблю вас”;
  • “Вітаємо обох з Днем народження вашої берегині! Бажаємо мирного неба та вічного кохання!”;
  • “Люблю вас з Юрою! Здоров’я міцного, щастя, любові, поваги, благополуччя та божого благословення!”.

https://www.instagram.com/p/CiYfNn4tCwC/[/embed]Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 3 =

Translate »