...

Юрій Нікітін відсвяткував 49 день народження (ФОТО)

Музика

Вчора, 9 грудня, у колі друзів відсвяткував своє 49-річчя, український продюсер, Юрій Нікітін. Привітати директора продюсерської компанії mmamausic прийшли його підопічні артисти. 
Дівчата з музичного гурту «НеАнгели» не лише були присутні на святі і співали вітальну пісню продюсеру, але й висловили найщиріші слова подяки та привітання в Іnstagram. 

Солістка гурту  «NIKITA», Даша Астаф’єва також  привітала Нікітіна зі святом бажаючи залишатися завжди найуспішнішим та неповторним.

До привітань в  Іnstagram приєдналась колишня дружина шоумена Ірина Білик. Співачка побажала залишатися імениннику не змінюватися, бути щасливим та мати постійне натхнення.

Неймовірно  гарними словами Ольга Горбачова, дружина Юрія Нікітіна, привітала свого коханого «генія».  На честь дня народження чоловіка  Ольга презентувала свій новий четвертий альбом «7 Життів Жінки».

Редакція Мusicukraine.net приєднується до нескінченних побажань Юрію Нікітіну та, у свою чергу, бажає нескінченого оптимізму, безперервного зростання кар’єри та розширення неможливих можливостей.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + 6 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.