з 14 років співала по ночах в кабаках – Одна Хвилина

Вибір редакції


Оля Полякова – відома українська співачка, яка запам’яталася публіці образом “суперблондинки”. Артистка зізнається, хотіла стати співачкою ще з дитинства, однак юну красуню не помічали продюсери, а її пісня забраковували на радіостанціях. Популярність до Олі прийшла тільки після 30 років.

Якою була Оля Полякова до популярності та слави

Оля Полякова народилася і жила до повноліття у Вінниці. Батько Олі був радянським дипломатом, а мама – лікарем-педіатром. По міркам того часу, сім’я дівчини була заможною.

Як виглядала Оля Полякова в дитинстві
Як виглядала Оля Полякова в дитинстві

Її батько постійно їздив у відрядження за кордон і привозив для донечки “заморський” одяг, фломастери, жуйки та іншу “розкіш”, про яку інші радянські діти могли лише мріяти. Батьки майбутньої зірки весь час їздили у відрядження за кордон, тож її виховувала в основному бабуся.

Дівчина з ранніх років почала навчатись музиці. Оля закінчила музичну школу за класом фортепіано, а після закінчення загальноосвітньої школи, вступила до училища культури і мистецтв за класом хорового диригування.

Як виглядала Оля Полякова в юності
Як виглядала Оля Полякова в юності

Оля Полякова в програмі “Дорослі дівчатка” зізналася, що почала заробляти співом ще з 14 років. Дівчина співала зранку в церкві, потім йшла до школи, а ввечері йшла співати в місцевий кабак, де їй іноді платили гарні чайові.

У церкві мені платили 5 гривень за одну підпівку, а ввечері я співала в кабаку і дядьки іноді засовували мені в кофтинку 100 доларів, коли моя мама заробляла 14 доларів на місяць, працюючи лікарем.

, – зізналася Полякова.

Варто відзначити, що Оля Полякова стала популярною не без допомоги свого чоловіка. На момент їхнього одруження Вадим Буряківський був мільйонером та фінансово підтримав дружину. Полякова зізнається, її чоловік вклав в неї купу грошей до того часу, як її творчість почала приносити хоч якісь доходи.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 + 17 =

Translate »