З батьком нічого спільного: красені-сини відхрестилися батька Юрія Стоянова і взяли прізвище вітчима

Вибір редакції


Юрій Стоянов вже давно одружений зі своєю третьою дружиною Оленою. Вони виховують доньку Катерину, якій нещодавно виповнилося 20 років. Також у популярного артиста є дві дорослі дочки від першого шлюбу Олена і дорослі сини від власного першого шлюбу. Як виявилося, рідні спадкоємці не підтримують зв’язку з батьком.

Старших нащадків Юрію Стоянову народила його екс-дружина Ольга Синельченко. Чоловіків звуть Микола і Олексій, між ним різниця в два роки. Невдовзі після народження молодшого сина артист пішов з родини та узаконив стосунки з Мариною Віденською. За чутками, саме через роман з цією жінкою і розпався перший шлюб актора.

Сини відхрестилися батька Юрія Стоянова і взяли прізвище вітчима
Сини відхрестилися батька Юрія Стоянова і взяли прізвище вітчима

Зраджена і ображена дружина не пробачила чоловіка та обірвала з ним усі контакти. Лише іноді до хлопчиків з Одеси в москву навідувався батько Стоянова, їх дідусь, однак після його смерті навіть заочне спілкування синів з Юрієм Миколайовичем перервалось. Колишня жінка артиста вийшла заміж вдруге, її новий чоловік усиновив дітей Стоянова і дав їм своє прізвище та по-батькові – Хлопови Максимовичі, а коли Микола і Олексій підросли, то не виявили жодного бажання бачитися з рідним батьком.

Спадкоємці гумориста добре влаштувалися у житті. Микола став бізнесменом та співпрацює з британськими фірмами. Олексій також займається підприємництвом і захоплюється лижним спортом.

Сини відхрестилися батька Юрія Стоянова і взяли прізвище вітчима
Сини відхрестилися батька Юрія Стоянова і взяли прізвище вітчима

Красені-сини Стоянова майже не схожі на батька своєю брутальною зовнішністю, чого зовсім не скажеш про зірку “Городка”. До речі, напарник Юрія по гумористичному шоу Ілля Олейников помер у 2012 році на 66-му році життя від раку легенів.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × four =