...

з Білик і Шоптенко навіть одружився – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ірина Білик

Шлюб Білик із Дікусаром виявився несправжнім

У другому сезоні талант-шоу Дікусар вийшов на заміну хореографа Ірини Білик, і між ними закрутився роман, попри різницю у віці. Прихильники співачки слідкували за кожним повідомленням у пресі про цю пару. Всі щиро раділи, коли Іра з Дімою побралися 2007 року, взявши участь у шлюбній церемонії в Ріо-де-Жанейро. Щоправда, до київського рацсу закохані так і не знайшли часу дістатися, щоб оформити стосунки офіційно. А згодом розсталися.

Олена Шоптенко

З Шоптенко Дікусар й одружився, й обвінчався

З Оленою у “Танцях з зірками” у Дмитра були складні стосунки, адже вони були конкурентами на паркеті. Та якось непомітно ця ворожнеча переросла в закоханість. Вони разом працювали над танцювальним шоу в Грузії, де і обвінчалися, а по поверненні до Києва розписалися. Те, що Шоптенко вирішила розлучитися, стало для Дікусара справжньою несподіванкою. Він довго перебував у депресивному стані і цілий рік не дивився у бік дівчат.

Вікторія Булітко

Коли Дмитру дісталася в партнерки актриса з “Дизель-шоу”, всі відразу заговорили про роман між хореографом і гумористкою. Діма намагався пояснити, що він любить Віку як людину. Але у неї є наречений, і він не збирається ставати третім зайвим. Та це не допомогло – допоки тривав проєкт, розмови про паркетний роман не вщухали.

Слава Камінська

Співачка недовго брала участь у “Танцях з зірками”, але цього виявилося достатньо, щоб посіяти в душах глядачів підозру про романтичні стосунки з Дікусаром. Подейкують, що вони й досі спілкуються. А Камінська ще й підливає олії у багаття, викладаючи в Інстаграм відео з прозорими натяками на близькість.

Ольга Харлан

Продовжує танцівник спілкування і з олімпійською чемпіонкою. З Ольгою їм вдалося дістатися до 2 місця в шоу. Вони настільки здружилися, що тепер, коли Дікусар служить у ЗСУ, час від часу обмінюються СМСками.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.